Jump to content

Sirija


Budja

Recommended Posts

kako to moze biti zanimljivo ?

 

У светлу ове расправе, како се пише по новинама.

У исто време са Алепом се води још крвавија битка у Мосулу.

А и скорашње ослобађање Манбиџа није било нимало блаже по цивиле.

 

Али се о томе далеко мање писало, камоли да је стигло до УН.

Link to comment

У светлу ове расправе, како се пише по новинама.

У исто време са Алепом се води још крвавија битка у Мосулу.

А и скорашње ослобађање Манбиџа није било нимало блаже по цивиле.

 

Али се о томе далеко мање писало, камоли да је стигло до УН.

 

ma kazi ti meni sta je zanimljivo u uporedjivanju broja poginulih civila? zanimljivo je sta, onako statisticki? rezultat je zanimljiv ? zato sto je netko pobio manje, ili vise ?

Edited by cedo
Link to comment

Опет ти кажем да говорим о томе колико се дрви по медијима о ослобађању Алепа и страдању цивила, а јако мало се писало о Манбиџу и тренутно Мосулу који су далеко крвавији.

Link to comment

Опет ти кажем да говорим о томе колико се дрви по медијима о ослобађању Алепа и страдању цивила, а јако мало се писало о Манбиџу и тренутно Мосулу који су далеко крвавији.

 

a ja te opet pitam sta je zanimljivo u posmatranju broja civilnih zrtava? da li je jednako zanimljivo kao posmatranje nekog eksperimenta ?

da li zanilmljivije ako su amerikanci pobili vise ili je pak zanimljivije ukoliko su rusi to ucinili ?

Link to comment

joe je odvratan lik ali je mika još 1523452345 puta odvratnija, taj njeni fake outrage je lažniji od njegovog fake rage-a

Edited by theanswer
Link to comment

Fuah i Kafraya - opsednuta šiitska enklava u okolini Idliba, je izgleda u paketu sa relokacijom stanovništva iz Alepa. 

Edited by Ayatollah
Link to comment

joe je odvratan lik ali je mika još 1523452345 puta odvratnija, taj njeni fake outrage je lažniji od njegovog fake rage-a

+1

 

Mika je ćerka Zbignjeva Bžežinskog, ona je rusofobiju posisala sa majčinim mlekom. Isto važi i za Evelin Farkaš. I ona je tatina srednjeevropska ćera, Čarlsa Farkaša. Kongresmen nije imao nikakve šanse.

Edited by slow
Link to comment

+1

 

Mika je ćerka Zbignjeva Bžežinskog, ona je rusofobiju posisala sa majčinim mlekom. Isto važi i za Evelin Farkaš. I ona je tatina srednjeevropska ćera, Čarlsa Farkaša. Kongresmen nije imao nikakve šanse.

 

Ma znam ja ko je Mika. Nego kako su njih dvoje tako fejk, Joe sa njegovim nekontrolisanim kao rant-om a u stvari sve skriptovano 1 kroz 1 a ona sa svojim eskpresijama facijalnim kako se kao čudi ili sblažnjava, od vra tno. I ne samo po ovoj temi nego generalno po svim.

Edited by theanswer
Link to comment

Ma znam ja ko je Mika. Nego kako su njih dvoje tako fejk, Joe sa njegovim nekontrolisanim kao rant-om a u stvari sve skriptovano 1 kroz 1 a ona sa svojim eskpresijama facijalnim kako se kao čudi ili sblažnjava, od vra tno. I ne samo po ovoj temi nego generalno po svim.

Ja da sam na mestu sagovornika bih je pitao zašto pravi takvu facu i što se folira. Odgovori takvih osoba su još porazniji od njihovih facijalnih ekspresija.

Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...