Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Kajgod! Pa zna se da je Amerika najveće zlo. Haven’t you been reading the script here for years? Da su samo znali da trebaju bit Rusi da im zlo na PPPu pozlaćuju i da im bombardovanja zatelebano obožavaju, davno bi se prerusili...

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

zavisi. ako tražiš dokaze da CIA kontroliše sve i svašta, pokreće revolucije i ratove radi prodaje oružja... onda gubiš vreme. ako te pak interesuje kako američke administracije opravdavaju (ne)angažovanje, aktivno i beskompromisno ne rade ništa u pojedinim situacijama, onda vredi.

šta će mi dokazi kad ja verujem™, ne? 

A ovo drugo me zanima, naravno.

Hvala

Link to comment

I broj napada dronovima se smanjuje od 2010. I napravio sporazum sa Iranom. I ukinuo sankcije Kubi. Nista vam ne valja. Zasluzujete Hilari ili Trumpa.

 

Koliko ja znam za vreme njegovog mandata bilo je najvise napada dronovima, tj. on ih je najvise povecao. Kao drugo, nije poenta da se broj dronovima smanji, nego da se oni ukinu i da licemer odgovara za ratne zlocine i da ga se nazove pravim imenom.

Link to comment

Koliko ja znam za vreme njegovog mandata bilo je najvise napada dronovima, tj. on ih je najvise povecao. Kao drugo, nije poenta da se broj dronovima smanji, nego da se oni ukinu i da licemer odgovara za ratne zlocine i da ga se nazove pravim imenom.

Ko? Baglama, za ratne zlocine?

Nije to realno nikako. 

Link to comment

At least 2,464 people have now been killed by US drone strikes outside the country’s declared war zones since President Barack Obama’s inauguration six years ago, the Bureau’s latest monthly report reveals.

Of the total killed since Obama took his oath of office on January 20 2009, at least 314 have been civilians, while the number of confirmed strikes under his administration now stands at 456.

Research by the Bureau also shows there have now been nearly nine times more strikes under Obama in Pakistan, Yemen and Somalia than there were under his predecessor, George W Bush.

 

Nobelovac.

Link to comment

Tolko civila je Putin pobio zanedelju dana i to bez da gadja teroriste.

 

Broj zrtava ne igra ulogu. Ratni zlocin je ratni zlocin, a ti jednog kasapina nazivas pravim imenom dok drugog podrzavas.

Link to comment

Nobelovac.

A pomaže i kad redefinišeš značenje riječi civil.

 

Secret ‘Kill List’ Proves a Test of Obama’s Principles and Will

 

... Mr. Obama embraced a disputed method for counting civilian casualties that did little to box him in. It in effect counts all military-age males in a strike zone as combatants, according to several administration officials, unless there is explicit intelligence posthumously proving them innocent.

Link to comment

Broj zrtava ne igra ulogu. Ratni zlocin je ratni zlocin, a ti jednog kasapina nazivas pravim imenom dok drugog podrzavas.

Ne razumiješ, Erasere, trebaš ovako ko Indrid, uopće se ne baviti svojim kasapinom natenane, osim da svaki put kad ti spomenu tvojeg kasapina onako ovlaš neodređeno priznaš da je tvoj kasapin, sačuvaš se bože od nekog. bilo kakvog, ulaženja u materiju svog kasapina u tom postu ili bilo gdje drugdje, i onda se brzo nastaviš baviti drugim kasapinom i njegovim užasnim nedjelima, detaljno i upućeno

 

U postovima uokolo u slobodnom stilu, izvan kasapinometrije, ideš samo s grijehovima drugog kasapina. Dok je tvoj kasapin nešto najbolje što se Rusiji i svijetu moglo dogoditi, a ne nekakav kasapin, bože sačuvaj

U pravu je MNE, pravicete Putina od blata.

provjerena metoda, radi bez greške

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

S tim sto se ja gadim Putina kao takvog i svega sto on predstavlja, njegove njuske i njegovih metoda.

 

I tacno, pravicete ga od blata kad dodje jos gori zlikovac, kad radikalizujete i onu manjinu Rusa koja i dalje gleda na zapad s poverenjem.

 

EDIT: I da, tata ti je Putinovac.

Edited by IndridCold
Link to comment

@Gandalf

 

Naravno. Pa ne sede tamo bas tolike budale.

mogu da budu nebudale u PR-u, i potpune budale u postupanju. i obrnuto.

 

Obama je šampion PR-a i majstor neaktivnosti, dok je u Iraku (namerno?) ispao magarac.

Link to comment
×
×
  • Create New...