Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Navodno se i Kinezi pridruzili koaliciji koja pomaze vladinim snagama, u pocetku humanitarna pomoc i instruktori...

 

Pa nije navodno...

China's military has sent a delegation of high-ranking officials to Syria – a sign underscoring Beijing's active engagement in the five-year-old conflict.

Headed by Guan Youfei, Rear Admiral of People's Liberation Army (PLA), the Chinese delegation visited the capital Damascus, and met with government representatives to enhance the cooperation between the two countries' militaries.

Guan, who is the director of the Office for International Military Cooperation of the Chinese Central Military Commission, held talks with Fahd Jassem al-Freij, Syrian Defense Minister on Tuesday.

"They reached consensus on enhancing personnel training, and Chinese military offering humanitarian aid to Syria," China's Xinhua News Agency reported.

 

Link to comment

Dobro je, rodjo, za ruse se zna da su seljačine koje plastične operacije vrše sjekirom... komentariši ti ove tvoje fine, oni su... finiji, nekako

Link to comment

Samo da ukažem tribini kluba Rassija na PPP-u da i ruske superduper sjajne bombe pogađaju sve svoje zadane mete

 

 

Zbog ovog stoka i nedozvoljava civilima da napuste ugrozena podrucja ... Nekad snime po koji spot kako nasmejani kolju drugo sirijsko dete, nekad izvuku ove male nesrecnike iz rusevina , americka humanitarna skola ...

Link to comment

Jedno 'pusti ti Ruse, komentiraj svoje' i jedno 'majku im proameričku, decu podmeću pod kameru'. Nisam bolje ni očekivao od dečkiju s ruske šipke. A zamisli što bi bilo kad 2016. Rusi ne bi nikog bombardovali, antibombardujući principi šikljali bi im iz svake pore :fantom:

Link to comment

Bomba očito miriši kad ispadne iz šupka ruskog avijona, kad bi barem Rusi i Afghanistan tako gradili bombardovanjem, bio bi najljepše mjesto na svijetu. Ali jbg, tamo bombarduju zli Ameri i zato Afghanistan ostaje tužno mjesto gdje su svi bijesni na avione rušitelje :(

Link to comment

Rodjo , smaras ... koga boli q. za ruse. AKo im je stalo do dece, valjda je normalno da im dozvole da makar sa majkama napuste podrucja gde se najavljuju zesca bombardovanja a ne da ih zrtvuju kao zivi stit i za propagandu. 

Link to comment

Jedno 'pusti ti Ruse, komentiraj svoje' i jedno 'majku im proameričku, decu podmeću pod kameru'. Nisam bolje ni očekivao od dečkiju s ruske šipke. A zamisli što bi bilo kad 2016. Rusi ne bi nikog bombardovali, antibombardujući principi šikljali bi im iz svake pore :fantom:

U pravu si i za decke sa ruske sipke i za ostalo.

Sirovo to i primitivno, treba to njeznije, maznije :fantom:

 

Link to comment

Ti si Namenski zlonameran, vraćaš nas u to zlo doba, Rođa nam je alergičan na bombe i stradanje civila još od vremena kad su jugokomunistički srboćetnici sravnili Vukovar i gađali nenaoružanu Kroaciju. Ja njega u potpunosti razumem, pacifističke traume su to. Pu, pu, ne ponovilo se više nikad.

Link to comment

Samo ne znam kakve veze Danke Dojčland ima sa Sirijom. Na stranu što sad mi™ pevamo tu pesmu.

Nema sa Sirijom, ali itekako ima sa podjebavajuce pokondirenim stavom soljenja pameti deћkima koji se pale na nista manje nego ruske bombe koje ubijaju decu.

OK je Rodja, ali ne ide da je preglasan svuda osim tamo gde bi mozda trebao da bude.

A sto se pjevanja danke dojcland tice, bas kao i rajcanja na Ruse: nikad ne znas sta nosi dan, a sta nosi noc, ovo Rodji za nauk.

Ili, treba zdravo za gotovo da ga uzmemo za prosvetitelja koji ce ladno da uskace u diskusije o desavanjima u krugu dvojke, ali ce elegantno da prelazi preko nekih drugih stvari i pojava o kojima sigurno zna vise.

Ili bi trebalo da zna :fantom:

Mogu i drugacije: pun mi je kurac da mi sa strane seru o sranjima u mojoj zemlji.

Em imaju svoje, em za ovdasnja imam s kim da se hvatam za gusu glede istih, ne trebaju mi , prosveceni eurounijati od juce, pokondireni i ubedjeni da im je demokracijski ausvajs stecen pod krajnje sumnjivim okolnostima dovoljan da prodaju mudrost cak i tamo gde bi morali da se pokriju usima i шуте.

Link to comment
×
×
  • Create New...