Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Moraces da pitas njih.

Dobar odgovor... Samo, mene zanima šta ti misliš povodom toga? Ili, moraš tetki lek da odneseš, kad se postavi pitanje licemerija zapadnih sila?

 

Znaš, upljava se ti da objasniš kakoje Asad loš, kako je Putin loš, kako moraju da odu da bi svet bio bolji... I jeste, bio bi bolji, verovatno...Tu nisi slao po odgovor u Brisel i Vašington...

 

Ali, kad se pomenu Saudi, jbg, onda nema odgovora zašto je to super da ostane kako je i zašto ih ne treba dirati...

Licemeran stav...

Link to comment

Znaci to je tvoja argumentacija za odbranu coveka koji je ubio hiljade ljudi. Ja sam za razliku od tebe protiv i Sauda i Iranskih segrta. I ni za jedne i za druge ne pokusavam da nadjem opravdanje jer ga nema. Bas kao sto ga nema ni za psihopatu iz Kremlja i jos par drugih likova. Ne mislim da niko treba da ide da ih nasilno skida jer su rezultati toga vidjeni u Iraku, ali ne treba ni podrzavati olos poput Asada kad krene da ubija ljude. Sutra se tako nesto moze desiti i u Srbiji. I mi imamo bolesnika na vlasti.

Jeste, ja sam pasionirani branilac svih tlacitelja ovog sveta, dobro si to uocio...

Nego, kad pomenu iranske nepodopstine, šta kazu o tome u Airbus-u i Boeing-u?

Zgrozeni, gade se, fuj?

Edited by namenski
Link to comment

Dobar odgovor... Samo, mene zanima šta ti misliš povodom toga? Ili, moraš tetki lek da odneseš, kad se postavi pitanje licemerija zapadnih sila?

 

Znaš, upljava se ti da objasniš kakoje Asad loš, kako je Putin loš, kako moraju da odu da bi svet bio bolji... I jeste, bio bi bolji, verovatno...Tu nisi slao po odgovor u Brisel i Vašington...

 

Ali, kad se pomenu Saudi, jbg, onda nema odgovora zašto je to super da ostane kako je i zašto ih ne treba dirati...

Licemeran stav...

 

Objasnio sam moje misljenje u prethodnom postu. Ne mislim da treba da idu okolo i nasilno skidaju bilo koga od njih. To je ispostavilo kao katastrofalno resenje u slucaju Sadama i Iraka. Ali mislim da niko ne treba da podrzava ubice poput Asada kad krenu da kasape one koji su protiv njih i njihove apsolutne vlasti.

 

Jeste, ja sam pasionirani branilac svih tlacitelja ovog sveta, dobro si to uocio...

Nego, kad pomenu iranske nepodopstine, šta kazu o tome u Airbus-u i Boeing-u?

Zgrozeni, gade se, fuj?

 

Ja sam siguran da si digao glas protiv prodaje aviona fundamentalistickom rezimu bas kao sto dizes glas protiv Sauda.

Link to comment

Objasnio sam moje misljenje u prethodnom postu. Ne mislim da treba da idu okolo i nasilno skidaju bilo koga od njih. To je ispostavilo kao katastrofalno resenje u slucaju Sadama i Iraka. Ali mislim da niko ne treba da podrzava ubice poput Asada kad krenu da kasape one koji su protiv njih i njihove apsolutne vlasti.

 

 

 

Ja sam siguran da si digao glas protiv prodaje aviona fundamentalistickom rezimu bas kao sto dizes glas protiv Sauda.

Momak, pitanje je šta TI kazes na prodaju aviona fundamentalcima?

Link to comment

Momak, pitanje je šta TI kazes na prodaju aviona fundamentalcima?

 

 

Ja od starta mislim da je sporazum sa Iranom jedan od najvecih Obaminih uspeha. To nas udaljava od potencijalnog konflikta. O tome sam pisao i ranije.

Sa druge strane ubedjen sam da si ti bio protiv jer principijelno ne podrzavas nikakve ekstremisticke rezime kao sto se vidi an primeru SA.

Link to comment

Ja od starta mislim da je sporazum sa Iranom jedan od najvecih Obaminih uspeha. To nas udaljava od potencijalnog konflikta. O tome sam pisao i ranije.

Sa druge strane ubedjen sam da si ti bio protiv jer principijelno ne podrzavas nikakve ekstremisticke rezime kao sto se vidi an primeru SA.

Mnogo toga se vidi na primeru SA...

Vidi se, na primeru, i naprasno razumevanje za stetnost intervencije, što baš i nije slucaj kad se radi o nekim drugim intervencijama...

Inace, dobar ti je taj Obamin uspeh, a jos je bolja tvoja odbrana istog.

Uspeh je utoliko uspesniji ukoliko se pise za više nula, a?

Edited by namenski
Link to comment

Odličan je Obama bio sa Iranom, svi profitirali (osim KSA & friends & Syrians)

After it had swept up all members of the Abu Zeid clan in Dara'a, the regime applied the same logic through­ out the country, taking Sunni Arab identity mark­ ers as a proxy for anti-regime sentiments and subversive activities. Government forces combed mixed areas for suspected opposition supporters by targeting those with Sunni Arab names, or simply flattened entire villages and urban neigh­ borhoods populated by Sunni Arabs.

http://www.currenthistory.com/Article.php?ID=1098

Edited by Gandalf
Link to comment

Traje ofanziva u severnom Alepu, možda i najžešća do sada sa namerom da se odseče taj put i okruži grad. Rusi, tigrovi, četvrta divizija, u suštini skoro najbolje što imaju. Džihadisti su odgovorili ofanzivom na severu Latakie, tvrde da su imali dosta uspeha, ali režimski nastrojeni izveštači negiraju.

Link to comment

"Ponovno dobri odnosi" bi trebalo da znaci, da ce Erdogan morati precutno da prihvati Asada ali ce verovatno traziti manju rusku podrsku Kurdima , u celoj prici ce verovatno najgore proci "umereni" i Al Nusra ... Naravno da sve to pod pretpostavkom , da je Erdogan odlucio da jede pun tanjir govana zarad spasavanja ekonomije ...

Link to comment

kako ce se sada manifestovati ovi ponovni "dobri" odnosi Turske i Rusije, a u odnosnu na Siriju?

Terza, Kokeza i Ćoki vode Zvezdu na pripreme u Antaliju

Link to comment
×
×
  • Create New...