Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Pretnja za sta konkretno?

Da ode Asad i Sirija postane nova Libija.

Ti karijeristi stvarno misle da im je populacija skup degenerika kad je vec odavno javni diskurs u vezi Libije upsss ali eto ovo je sasvim isto ali bice totalno drugacije.

Sirija je vec u daleko gorem stanju nego Libija.

Link to comment

Posle tog memoranduma Shojgu odmah doleteo u nenajavljenu posetu Siriji ... 

 

odgovor-na-memorandum-americkih-ratoborn

odgovor-na-memorandum-americkih-ratoborn

 

p.s. U slobodnim gradovima(koji nisu u rukama verskih bolesnika) koliko mogu da vidim zivi se sasvim normalno ...

Edited by Geo
Link to comment

 

odgovor-na-memorandum-americkih-ratoborn

 

 

 

Гледам шта је ово на екрану горе десно цео минут, тек после скапирам да је човек натрпао 100 фолдера на десктоп.

Link to comment

Sirija je vec u daleko gorem stanju nego Libija.

Jeste.

Jos uvek nisu nabili panj u bulju omrazenom i ludom diktatoru i to prikazali sirom onog sveta koji na TV emisije stavlja napomene o nepodobnosti za decu odredjenog uzrasta ako Terminator pobije par hiljada ljudi u samo 1 filmu i u kome se na kraju filma zaklinju da ni jedna jadna zivotinja nije ni slucajno zlostavljena.

Mislim, pre nego mi ti ili neki slican Budja natovarite brigu za jadne male lude i nevine diktatore, zabole me kurac za iste, da ne bude zabune, ali prikazivati Libiju kao uspesan eksperiment u kome su pucali cak i Svedjani je malo onako licemerno da ne kazem nesto gore.

Link to comment

200,000 mrtvih vs 20,000 mrtvih.

 

По тој логици било боље да Шарли Ебдо није наставио да објављује срања јер би данас сви били живи, као и да је било боље да су Французи допустили шта су исламисти тражили, не би ни било терористичких напада.

 

Link to comment

Mislim, pre nego mi ti ili neki slican Budja natovarite brigu za jadne male lude i nevine diktatore, zabole me kurac za iste, da ne bude zabune, ali prikazivati Libiju kao uspesan eksperiment u kome su pucali cak i Svedjani je malo onako licemerno da ne kazem nesto gore.

 

Opet ti se prividjaju stvari. Niko nije rekao da je uspesan. Samo je briga da Sirija ne zavrsi kao Libija smesna jer je Sirija vec u goroj situaciji.

 

По тој логици било боље да Шарли Ебдо није наставио да објављује срања јер би данас сви били живи, као и да је било боље да су Французи допустили шта су исламисти тражили, не би ни било терористичких напада.

 

 

Skroz ista logika. 

Link to comment

Opet ti se prividjaju stvari. Niko nije rekao da je uspesan. Samo je briga da Sirija ne zavrsi kao Libija smesna jer je Sirija vec u goroj situaciji.

Dok u Libiji cveta 1000 cvetova i svi se grle i ljube i vole.

Tebi se prividja i to samo zato sto je Libija sa sve desavanjima u njoj skrajnuta, medijski neinteresantna i kao takva nepostojeca za tebe i tebi slicne.

Svrsen poso jednom recju.

Link to comment

Гледам шта је ово на екрану горе десно цео минут, тек после скапирам да је човек натрпао 100 фолдера на десктоп.

 

meni trebalo jedno pet sekundi da se uverim da nisu nekakve figure od gline

Link to comment

Dok u Libiji cveta 1000 cvetova i svi se grle i ljube i vole.

Tebi se prividja i to samo zato sto je Libija sa sve desavanjima u njoj skrajnuta, medijski neinteresantna i kao takva nepostojeca za tebe i tebi slicne.

Svrsen poso jednom recju.

 

Ti izgleda ovaj razgovor vodis sa nekim drugim a ja sam samo upao izmedju. Da pojasnim - Libija je uzas a Sirija je jos gora.

Link to comment

Ti izgleda ovaj razgovor vodis sa nekim drugim a ja sam samo upao izmedju. Da pojasnim - Libija je uzas a Sirija je jos gora.

 

Libija je primer uspešnog zapadnog intervencionizma valjda. Tako su trebali i u Siriji jelte, sad bi bilo bolje, kao u Libiji.

Ipak svaka demokratij mora proći kroz tranzicijski libijski scenario.

Edited by dillinger
Link to comment

Libija je primer uspešnog zapadnog intervencionizma valjda. Tako su trebali i u Siriji jelte, sad bi bilo bolje, kao u Libiji.

Ipak svaka demokratij mora proći kroz tranzicijski libijski scenario.

Ili mozda izostanak intervencije ne znaci nuzno bolji ishod. Kako ko oce da tumaci.

Link to comment

Ti izgleda ovaj razgovor vodis sa nekim drugim a ja sam samo upao izmedju. Da pojasnim - Libija je uzas a Sirija je jos gora.

E, sad kad si pojasnio sve je mnogo jasnije.

Meni se ucinilo da si napisao:

Samo je briga da Sirija ne zavrsi kao Libija smesna jer je Sirija vec u goroj situaciji.

 

 

Usput, u LIbiji se sibaju samo tako, begunaca koliko 'oces, pominju se i neke vladine snage, doduse nema Rusa, pa ni prilike da se opljune po Putinu i bude na liniji...

Zajebi bre.

Link to comment
×
×
  • Create New...