Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

pa to ti je, mozemo i da dokazujemo ako imas vremena.

 

u životu ti se nisam obratio a ti znaš dal je na moju žalost ili ne. tako da nema šta mi da objašnjavamo dalje.

Link to comment

onda nista, ako ti svoj komentar na moj post ne zoves obracanjem onda imas grdan problem da razumes kome i sta govoris, a jos manje objasnjavas.

Edited by Bane5
Link to comment

Nemoj brate report, nemoj pls brt :( , evo izbrisacu, evo okacicu slike ne radikalnih islamista i relebal freedom fajtera, dole asad  i sl linkove i procitacu svih tvojih 500 postova na ovoj temi zbog kojih je tako jasno da si veliki ekpsert 

Link to comment

onda nista, ako ti svoj komentar na moj post ne zoves obracanjem onda imas grdan problem da razumes kome i sta govoris, a jos manje objasnjavas.

 

nemoj da si francuska sobarica. 

Link to comment

slusaj, kurijak svoje klinacke tripove kaci i piskaraj koliko hoces (ovo je otvoren forum), ali ja ti samo kazem da je tvoje ponasanje uvredljivo za mene i da cu te svaki put raportovati kada moje ime na bilo koji nacin povezes sa IS jer to moze samo neko ko nema bilo kakav racionalni oslonac i volju jedino za prizemno i pilicarsko vredjanje i zajebavanje.

Link to comment

Stvarno nije fer da dirate Baneta u ovom teškom trenutku

 

mozes ti to i bolje, lepo sam ti postavio situaciju, a ti krenuo sa uvredama.

ne razumem sta je to u ljudskom bicu jace od njega da bude prizeman i banalan.

govorimo ozbiljnije malo. potrudi se.

Link to comment

Stvarno nije fer da dirate Baneta u ovom teškom trenutku

 

kakvom trenutku?

ko si ti da ocenjujes kome je kakav trenutak?

zasto ulazis u pricu koja nosi omalovazavanje sagovornika?

Edited by Bane5
Link to comment

ne razumem ovaj razgovor - jel to bane proglašen za Arapskog Puža ili šta? :unsure:

 

ne znam za sta sam proglasen. nista ni ja ne razumem.

postoje tri pojave na ovom forumu koji su me napali iz meni nejasnih razloga.

kurijak je otisao najdalje i njega sam raportovao.

slow i theanswer su blizu toga.

Edited by Bane5
Link to comment
×
×
  • Create New...