Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Iz rubrike gde su, šta rade, a pošto sam ga video na billboardu...

 

 

 

Milos-Bikovi%C4%87-za-Avon-Sport_Slika-1

 

Milos-Bikovi%C4%87-za-Avon-Sport_Slika-2

 

Milos-Bikovi%C4%87-za-Avon-Sport_Slika-3

 

Milos-Bikovi%C4%87-za-Avon-Sport_Slika-4

 

 

edit: :lol:

Edited by Töölönlahti
Link to comment

e fala lepo to mi je trebalo

 

aj sad vi pametni da kažete kako to biković tupan pa dobije 5000 evra za tri slike a vi za vaše 5 lajkova na fb :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

koliko on može da zaradi od ovakvog advertiranja approx :fantom:

Akcenat nije na zaradi, nego na tome što uspeva da kontinuirano izgleda retardirano. ^_^ ... ne budi na silu varagić™, you can do better. Eno ga i Toma sa kombinacijama i stanom, a Tadi sa baštom na Dunavu, pa tamo poredi. -_-

Link to comment

 

Pitanja o opoziciji u Belorusiji? Kada god dođe do nekih demonstracija opozicije u Minsku, šefovi KGB-a, koji se nalaze u jednoj velikoj sivosmeđoj zgradi u gradu, pozovu lidere opozicije na čaj i kafu. Onda tim liderima daju po dve, ili tri hiljade evrića i demonstracije se odmah smire. Čudno je kako opozicija u svetu pada na pare koje joj daje vlast! No, pre četiri godine došlo je do velike eksplozije i bilo je mrtvih u metrou u Minsku, a istraga je otkrila dvojicu atentatora. Priznali su veze s opozicijom. Onda je vlast rekla: niste više opozicija, sada ste teroristi.

Nekada je Minsk bio omiljena destinacija za kocku i seks-turizam, a i Moskva za iste poroke. Onda je Minsk ukinuo seks-turizam, a ostavio kocku, dok je Moskva ostavila seks-turizam, a zabranila kocku. No, obe zemlje su u savezu.

:wacko:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo je nešto najmoronskije što sam skoro pročitao. A danas sam pročitao i Kaićev tekst. pa vi vidite.

 

Ne bi bilo ništa čudno sa spotom albanske pevačice Ere Istrefi - onako, bleda vokalna i izvedbna kopija Lejdi Gage i Rikače... khm, pardon, Rijane; da se ne dešava u napuštenom i oskrnavljenom zdanju crkve Hrista Spasa u Prištini, zadužbini počivšeg Patrijarha Pavla.

 
Nije mi mlada Era, pa ni skupina mladih Albanaca koji plešu s njom, toliko intrigantna već mogući policijski, inspektorski pristup ovome. Pre toga važno je naglasiti da su policijsku antihrišćansku kulturu, u novijoj istoriji srpske državnosti, u Prištini uveli Srbi sami, pod okriljem FNRJ. Iz istog izvora potiče i jak antihrišćanski, po karakteru a po projavi više antipravoslavni i u manjoj meri antikatolički, sentiment koji je i danas izražen i čak uvrežen u društva širom raspršenih državica, nekada skupno u sastavu ponosne Republike. 
 
Da je Srbija ozbiljna država, moguć inspektorski pristup bi bio, ne bahat poput iranske policije koja je privela i zastrašila celu grupu mladih plesača (i plesačica, izraženije, u prvom planu); ili ruske, kada smo već kod toga, ali svakako bi bilo logično da srpska policija tiho i diskretno privede producenta spota na saslušanje. Eh, a pošto iz objektivnih razloga Srbija nije od takvog soja država, ostaje nam da se bijemo u prsa i molimo neuslišene molitve, a racionalno Albance upozorimo da je istorija prevrtljiv činilac.

 

Link to comment

Da li neko kontroliše pristup i upotrebu navedene lokacije u komercijalne svrhe?

U normalnoj državi ne može se ući na privatni posed i snimati spot. 

To treba da bude linija argumentacije. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Ma bre, ovo je dnevni tupan, ako bi ozbiljno o temi, eno ti kosovkog topića, pa tamo mudruj :)

Edited by Turnbull
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...