Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne znam kako neko ko sebe smatra ozbiljnim novinarom može toliko da promaši autora izjave.

 

A sama izjava je inače van konkurencije.

Link to comment

aa, ja sam potpuni idiot, pise FK Partizan, a ne KK Partizan

idem da editujem i da se ubijem

Edited by Грешни Василије
Link to comment

au koji sam kreten. 

dobro, kolektivna nominacija ide u ruke trusta pilecih mozgova FK Partizan za sledecu primitivnu, neznalacku izjavu koja vredja zrtve najveceg zlocina XX veka.

 

 

Da je u nacističkoj Nemačkoj postojao jevrejski klub on bi imao poštenije suđenje i bolji tretman od FK “Partizan” u zemlji Srbiji.

 

usput nominujem i sebe  :frust:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

aa, ja sam potpuni idiot, pise FK Partizan, a ne KK Partizan

idem da editujem i da se ubijem

neoprostivo ! autoflagelacija uz mantranje "mea culpa, omnia mea culpa"

Link to comment
- U Rusiji bi mogao da se razvijam na duhovnom nivou, a u Americi postoji sistem koji dobro funkcioniše. Osnovne su razlike između duhovnog i materijalnog sveta, između sistema koji je u Americi vrlo šabloniziran i Rusije koja ne trpi nikakvu vrstu sistema.

 


Edited by Turnbull
Link to comment

genije, u usa da uzme kintu, pa u majchici da im kenja kako ne znaju da cene kolko im je dobro. 1 genije.

 

to ko ovi sto drobe iz tople fotelje kako je pravi zivot na selu, samo planetarnije :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

 

Damir Stojić, hrvatski sveštenik, tokom debate o pravu na život u jednom studentskom domu u Zagrebu, rekao je da želi da razbije “urbani mit” o silovanim ženama, te da je medicinski nemoguće da žene na taj način zatrudne.

 

- Želim da razbijem urbani mit koji kruži o silovanim ženama. Najteži slučaj su silovane devojke i svi su skoncentrisani na njih. Neki ih optužuju, dok ih drugi sažaljevaju – rekao je sveštenik Damir Stojić.

- Bog je stvorio predigru. Ne toliko zbog muškaraca koliko zbog žena. Njeno telo je veliki dar i Gospod je stvorio predigru kako bi se ona opustila – istakao je sveštenik i dodao da predigra ne zanima samo silovatelje i životinje.

- Iz tog razloga, medicinski je nemoguće da devojka zatrudni tokom silovanja – završava Stojić, a prenosi Narod.hr.

 

1™ kvalitetno razbijanje mita

Link to comment

To, the female body has ways of shutting that whole thing down :D

 

predigra ne zanima samo silovatelje i životinje

Pa kako se životinje razmnožavaju, jadne? :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...