Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

je l mi ne treba uskoro da imamo nekog kvartalnog tupsona ili tako nesto?

ja ovde vidim jedan potencijal.

pitam se sta li misli o dzentrifikaciji....

Link to comment

Ima i drugih bisera, mada je mene ova incijativa za uvaljivanje azilanata u dužničko ropstvo ubedljivo najviše oduševila.

 

Evo opet malo o rodnim pitanjima. No means yes.

 

Nema jezika na kome negacija zvuči lepše od potvrde: Ja protiv nein; lјupko oui prema oštrom peu; kinesko šda protiv grubog bu,  ili meni omilјeno japansko hai nasuprot nesi. Nešto duboko i nasmešeno u nama navija za prihvatanje i potvrdu.

Potvrda dolazi iz srca, emotivno je superiorna i onda kada NE izgleda obavezno. Uostalom, za koga navijate: za diplomatu kome da znači možda ili čak ne, ili za žene kod kojih ne često znači da ili bar možda.

 

 

Link to comment

koliko mi neverovatno ide na kurac taj penzionerki pristup rokenrolu.. dozivljavaju ga kao sto su se nekad dozivljavali casovi klavira.

 

Da, jbt, još će mu pripisati klasičnost™ i kvalitet®

 

Hm, neki put je kastracija bolja od impotencije.

Link to comment

Tek sad vidim da su i ovo po Mandiću "ženske vrednosti":

 

Udobnost i uživanje daleko nadmašuju ideje o naporu i strpljenju da se nešto postigne.

 

 

 

Pa jebote.

Link to comment

Tek sad vidim da su i ovo po Mandiću "ženske vrednosti":

 

 

Pa jebote.

Da, ovo je prilicno uzasno jer ima vrednosno odredjenje. Kada se prica o razlicitim sklonostima prema riziku izmedju polova, to je vrednosno potpuno neutralno.

Osim sto ima implikacije prilikom izbora za vrsenje posla, ali i ex post, niko nista tu nije naucio sta i kako treba.

Link to comment

Tek sad vidim da su i ovo po Mandiću "ženske vrednosti".

 

dobro možda nije tako svugde u svetu ali u lokalu baš jeste :fantom:

 

24 sata: Udaja za stranca hit kod Beograđanki

 

U Srbiji se godišnje venča više od 40.000 parova, a sudeći po statističkim podacima pojedinih beogradskih opština, veliki je i broj brakova koje srpski državljani sklapaju sa strancima. Grci najčešće postaju srpski zetovi, a takođe je mnoštvo Ukrajinki, Čehinja i Moldavki koje se odlučuju da žive u zajednici sa Srbima." U opštini Stari grad godišnje sklopimo oko hiljadu i po brakova, a od tog broja oko trećina su mešoviti. U početku mi nije bilo svejedno kad je trebalo da venčam naše devojke sa strancima, ali onda pomislim da je malo slobodnih Srba :isuse: i ipak sam zadovoljna što svaka od naših devojaka na kraju nađe svoju ljubav. :lol: Uopšte nije važno iz kojih zemalja dolaze supružnici ili koje su nacionalnosti. Samo je važno da svako nađe svoju sreću", kaže Gordana Zorić.http://www.mondo.rs/...ogradjanki.html

 

29yi348.jpg

Edited by Hella
Link to comment

Pa da, sve su ovo u stvari varijacije na zoćinske teme - ženske vrednosti, feminizacija, propast sela zbog devojaka koje neće da rade, nego da se zajebavaju, itd. itd.

To sto Zoca i ovaj debil nemusto pokusavaju da objasne ucenim recima samo su varijacije na jezgrovit babin iskaz:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...