Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne bih ja na rec nista verovao ovom srecnom paru, a i istorijske istine radi: patrijarhalno vaspitavanim, narocito rurarlnim mladima je u Srbiji, a i sire na Balkanu preporicivan analni sex pre braka, a zarad naravno ocuvanja preko potrebnog devicanstva, pa je tako isti, mislim sex, nasiroko upraznjavan i dugo se u literaturi oznacavao kao grcki. Stvar bi ostala nepoznata siroj naucnoj javnosti, da posle rata, kada je zdravstvena zasita prosirena, a doktori postali dostupniju, nije ucestao broj zalbi mladih seoskih bracnih parova na problem sa zatrudnjivanjem i proizvodnjom naslednika, manje naslednica i kada je na jedvite jade utvrdjeno da dobar deo pomenutih parova ne zna sa kojom se rupom telesnim otvorom zaista radi kada se pokusava napraviti potomak/potomkinja.

 

 

 

Kasni tehnoloski rudiment pomenutog narodnog obicaja isplivao je negde devedesetih u Makedoniji, u jednom od onih kvizova u kojima bracni parovi, odvojeni da ne mogu da se dogovaraju, pokazuju koliko su bliski, odnosno poznaju jedno drugo i kada je jedan mladi par usaglaseno odgovorio na pitanje kada su zadnji put imali sex. Posle prigodnog skanjeranja, potstaknuti voditeljevim entuzijazmom, zamalo su se slozili su se da je to bilo juce. Medjutim, kada je voditelj ushiceno upitao snasu gde tacno, ona je porumenevsi i, istini za volju zestoko se skanjerajuci i crveneci odgovorila: Па у г'зата...

Srecni muz je odgovorio da se sve zbilo u - kupatilu.

Vredelo bi prekopati You Tube u svakom slucaju.

 

 

Link to comment

Ne bih ja na rec nista verovao ovom srecnom paru, a i istorijske istine radi: patrijarhalno vaspitavanim, narocito rurarlnim mladima je u Srbiji, a i sire na Balkanu preporicivan analni sex pre braka, a zarad naravno ocuvanja preko potrebnog devicanstva, pa je tako isti, mislim sex, nasiroko upraznjavan i dugo se u literaturi oznacavao kao grcki

 

 

Veoma je zanimljivo ovo što si rekao jer me podseća na vreme kada je mog počivšeg dedu sustigla demencija, pa je počeo da mi tumači prostački dodate stihove pesmi Tamo Daleko: "Braćo, Srbi, ne ljubite Grkinje, jer vas kod vaših kuća čekaju Srpkinje". On, kao stari Prizrenac (nije mi bio rođeni deda), dobro je poznavao jug, pa mi je, lišen svih kočnica, objasnio da "Grkinje daju u dupe".

 

Ja se nadam da ovaj mladi par ipak uživa u čarima oralnog seksa, koji je mnogo adekvatnija i prijatnija zamena za vaginalni odnos.

Link to comment

Je li ovo moguće, ili je neka zajebancija? 

 

Palin Wonders If Flight 370 ‘Flew Directly to Heaven’

 

“Of course the looney liberal media can only imagine secular explanations for this mystery. They would never tell the American public that God might be involved! But I hope the Malaysian authorities and the NTSB take a look at the facts and seriously consider the idea that this flight crossed into Christ’s kingdom and isn't coming back.”

Link to comment

Sa Sarom nikad nije zajebancija, nego svesno podilaženje ubedljivo najglupljim ljudima na planeti.

 

Još kad bi joj neko objasnio da je u Maleziji državna religija ona najnehrišćanskija...

whenharrymet.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...