Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

indoktrinacija tim prokletim darvinizmom je prožela sve pore našeg jadnog posrnulog društva, da samo ponekad plamičak istine uspe da obasja naše božanske gene, koji se onda veselo zavrte u svojoj spirali adenin-timin, guča- citozin.

Minijatura. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa nek se uzimaju ljudi sto pre. mogu da razumem da neko ceka brak ali da neko onda odugovlaci a nema objektivnih prepreka (treba da postane, na primer, kralj gondora i pobedi saurona) to vec ne mogu da razumem.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Izgleda da sam i ja konzerva. Izgleda mi kao lični izbor koji se u biti nikog ne tiče. Izljev sperme u mozak je legitimna motivacija. 

Naravno da bi to trebalo da bude licni izbor koji se ne tice javnosti. Medjutim, Bikovic je o tome pricao Kuriru. Meni deluje da je imao nameru da licni izbor nametne kao moralnu normu - sto je sasvim legitiman predmet za diskusiju, pa i za sprdnju.

Link to comment

Naravno da bi to trebalo da bude licni izbor koji se ne tice javnosti. Medjutim, Bikovic je o tome pricao Kuriru. Meni deluje da je imao nameru da licni izbor nametne kao moralnu normu - sto je sasvim legitiman predmet za diskusiju, pa i za sprdnju.

Ma kapiram da ima ambiciju da bude perjanica ove nove konzervativnosti. Ali tuđi lični izbori, na koje svojim primjerom želi utjecati, se ne brane dovođenjem u pitanje njegovog. Što se mene tiče za ovaj par je celibat jedini ispravan put. 

Link to comment

Ma slažem se, I was being mean. Nek su živi i zdravi i nek se uzmu već jednom, pobogu. Ko da nikad nisu gledali Sjaj u travi.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...