Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

Pa zar ne potiču i svi ostali od Nojevih sinova?  :unsure:

Realno je preterao sa tih 12,000 godina, opšte je poznato da je cela planeta tek nešto malo preko 8,000 godina stara  -_-

 

 

 

Nastala je pre tačno 6018 godina.

Kažu da je bila sreda.

Edited by Bujodrag
Link to comment

 

Realno je preterao sa tih 12,000 godina, opšte je poznato da je cela planeta tek nešto malo preko 8,000 godina stara -_-

i ravna je ploča koju drže na svojim leđima 4 slona

Link to comment

Mene više od geografije zanima ta genetika, kako su to samo Srbi potekli od Nojevih sinova, od čega su svi ostali narodi? Nisu valjda od životinja, fuj?

Link to comment

Tako je. I bolji je oslonac.

 

Sent from my C6603 using Tapatalk

mnooogo bolji -_-

 

Kornjače su sve do dna!

kornjache su sve do kraja. nije ni baba bila glupa. ili bar neorijentisana ^_^

Link to comment

Jbga, dotični časopis nema web stranicu, a mene mrzi da prepisujem sve gluposti napisane o "srpskom genu". Ukratko, skoro svi narodi u Evropi potiču od nas uključujući i Dance, Engleze i severne Nemce i sve sa Balkana, a i   Ruse i seže čak do Indije  :s_c:  :ss1:  :lolol:

Link to comment

mene zaista čudi da vi sve to do sada niste znali.

indoktrinacija tim prokletim darvinizmom je prožela sve pore našeg jadnog posrnulog društva, da samo ponekad plamičak istine uspe da obasja naše božanske gene, koji se onda veselo zavrte u svojoj spirali adenin-timin, guča- citozin.

Edited by Arkadija
Link to comment

A to, pa dobro, svi znamo da smo najprepotopskiji od svih prepotopskih naroda... mene je samo ovaj popotopski ciklus zainteresovao. Kako su nastali Afrikanci, Azijati, i ostali bastardizovani Srbi? Od Nojevog najstarijeg sina Srbe ili od nekog drugog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...