Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

U kategoriji političar tupan. 

 

http://www.novimagazin.rs/vesti/jovanovic-odliv-mozgova-je-dokaz-da-nam-je-obrazovanje-dobro#.Uw3a9e74SJ8.twitter

 

 

"Mi smo, nažalost, zemlja koja školuje kadar da bi ga izvozila", kazao je Jovanović na konferenciji "Razvoj karijernog vođenja u cilju unapređenja visokog obrazovanja u Srbiji", koja je održana u Rektoratu Univerziteta u Beogradu.

On je kazao da je upravo to argument protiv svih onih koji kritikuju obrazovni sistem u Srbiji.

"Obrazovni sistem u zemlji nije toliko loš koliko ga mi lošim prikazujemo", kazao je Jovanović.

 

 

1363588445823567319.GIF

Link to comment

ovo je vise za dnevnog poremecenika nego tupana. tekst je vise odvratan, no tupav. jedini tupavi momenti su Paja Jovanovic kao nesto sto treba da spreci ljude da odu odavde i pitanje da li smo mi privremena nacija (ne, vecna smo retarde :lolol:), a sve ostalo su izlivi vitriola prema siromastvu, zenama, orijentu, ciganima, trecem svetu. malogradjanska zalopojka sto bg nije zapadna metropola, ocajnicki vapaj za dzentrifikacijom.

 

inace moj omiljeni kvout koji zadire u samo srce njegove bolesti je sledeci

 

 

 

 

nesretnik je toliko opterecen slikama da kada se ljubi razmislja o adekvatnoj fasadi. a ako se kojim slucajem ljube ljudi koji ne razmisljaju o tome onda su to svakako radnici Stampe ili Future - a to je fuj jer su oni socijala. bolesnik.

 

 

e nasao sam ti onaj txt. poslace mi drugar veceras.

Link to comment

Skrećem pažnju na tekst iz današnjeg Danasa "U znaku Lambde" autora A. Đurđeva, jednog od osnivača Treće Srbije (str.8).

Zavrtelo mi se u glavi od istog....  :cry:

 

Nema ga online pa ako se pojavi nek ga nadležni seciraju, mada verujem da može odmah u godišnju listu ili u neku specijalnu 'parapsihopatološku' kategoriju....  :isuse:

Link to comment

MILICA ČALIJA blog

 

 

Tu se ja razočaram milion puta više nego ražočaravajućim ukusom (i bezobzirnom cenom, 37 din za 24 grama!!!), shvativši da jedna od nekada najuspešnijih proizvodnih firmi u Srbiji, koja se prva u zemlji podičila HACCP standardom za bezbednost hrane, staje u rang onih što uvoze krastavčiće iz Indije i ananas sa Tajlanda, ili zamrznuto meso iz Argentine. :( Ne zaboravimo ni ay carambačinjenicu da u našoj zemlji (makar još uvek) uzgajanje genetski modifikovanih organizama nije dozvoljeno, dok je Španija prva u Evropi po površini na kojoj se uzgaja GMO, čak na 76.000 hektara!

 

 

Mada ovo je za keksikrem-a....

Link to comment

Skrećem pažnju na tekst iz današnjeg Danasa "U znaku Lambde" autora A. Đurđeva, jednog od osnivača Treće Srbije (str.8).

Zavrtelo mi se u glavi od istog....  :cry:

 

Nema ga online pa ako se pojavi nek ga nadležni seciraju, mada verujem da može odmah u godišnju listu ili u neku specijalnu 'parapsihopatološku' kategoriju....  :isuse:

 

 

Šta piše, šta piše? I can't stand the suspense!

Link to comment

MILICA ČALIJA blog

 

 

Tu se ja razočaram milion puta više nego ražočaravajućim ukusom (i bezobzirnom cenom, 37 din za 24 grama!!!), shvativši da jedna od nekada najuspešnijih proizvodnih firmi u Srbiji, koja se prva u zemlji podičila HACCP standardom za bezbednost hrane, staje u rang onih što uvoze krastavčiće iz Indije i ananas sa Tajlanda, ili zamrznuto meso iz Argentine. :( Ne zaboravimo ni ay carambačinjenicu da u našoj zemlji (makar još uvek) uzgajanje genetski modifikovanih organizama nije dozvoljeno, dok je Španija prva u Evropi po površini na kojoj se uzgaja GMO, čak na 76.000 hektara!

 

 

Mada ovo je za keksikrem-a....

 

Neka joj neko objasni da Jaffa keks nije srpski brend.

Link to comment

ok piše, ništa joj ne fali  :fantom:  i zna da jafa nije srpska

 

Posle nekoliko sastanaka sa inostranim kompanijama od kojih su tražili pomoć pri osnivanju, izbor je pao na britanski McVitie’s i proizvodnju keksa. Godine 1976. započeta je proizvodnja Jaffa keksa, po recepturi i licenci McVitie’sa i uz obavezu da narednih pet godina McVitie’s dobija procenat od prodaje, i ima svoj logo na ambalaži uz naziv Jaffa Cakes. 

Link to comment

Tupan strikes again.

 

Ja mislim da ovo vreme treba da iskoristimo za još neku korisnu stvar. Na primer, čuo sam da je u kafani na Zelenom vencu, u kojoj je Gavrilo Princip osmislio atentat na Franca Ferdinanda, otvoren kineski butik! Dakle, u vreme kad Nikolića niko ne zarezuje oko obeležavanja Prvog svetskog rata, u glavni Principov štab useljava se kineska bižuterija. A, ako već nemamo para za obeležavanje WWI ili obnovu Narodnog muzeja, onda makar možemo da sačuvamo ono što nisu uništili ni Austrijanci kad su ovde definitivno ušetali 1915, pa onda još jednom 1941.

Link to comment

Da! Kakva zbrketina! Ovde je nemoguće išta konkretno izvaditi, sve je ludo, ali pre svega kombinacija Finaca, Spartanaca, Goluma, Legolasa, Njegoša, Karađorđevića i Nemanjića. Sve to u jednoj kolumni. Brate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...