Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Огорчени призором, борци су пришли тезги и хтели да узму по комад фармерица за себе – „бесплатно“.Dobar opis srpskog borca

Link to comment
O, pa to je 1 sjajna biografija
Vidim."Наводи и да је директно потомак Ђурђа Кастриота Скендербега."I zato ispravka posta od gore.Ovaj nije za dnevnog psihopatu, nego za ludnicu sa zauvek bačenim ključem.
Link to comment

"Током 2012. године, Петровић је посетио Холандију. Том приликом је начинио један видео-снимак, на којем се виде холандске бране на Северном мору, због наласка те земље испод нивоа мора. На том снимку Мирољуб Петровић је изјавио да је дошао до сазнања да група српских интелектуалаца развија план за уништење брана и изазивање потопа у Холандија, уколико холандске власти сместа не ослободе из притворских јединица Хашког трибунала Војислава Шешеља, Радована Караџића и Ратка Младића[12]. Петровић на снимку представља свог стрица као стручњака за бране."Aaaaaaaaaaaaaaaa.............

Link to comment

A-a.A ovo je sa njegovog sajta, jedno od pisama podrški i pohvala:za vasa predavanja sam saznao pre dva meseca i jako sam se odusevionikada do tada nisam imao priliku da slusam o takvim temama. poselvasih predavanja svet mi je mnogo jasniji, ali i pre sam se osecaodrugacije od drugih kao da ovo nije moj svet (pohlepan ne moralanlazan), pricate sa drugima a oni vas nista ne razumeju i onda postavitesebi pitanje (pa ko je ovde lud). a vas bi zeleo da pitam: za kolikovremena ce po vaso proceni da se desi prva ozbiljnija opomenacovecanstvu. javidim da mi svaki dan imamo opomenu zato sam napisaoozbiljniju jos jednom veliki pozdravNije mi dobro. :(EDIT: Sad videh na hejtu da je još juče bio tema. Ološ najgori!

Edited by atajlo
Link to comment

Дај, Петровић је тотални кдп лудак. Како већ нисте упознати са његовим опусом?

Link to comment
Дај, Петровић је тотални кдп лудак. Како већ нисте упознати са његовим опусом?
Nakotilo se tie totalnih kdp ludaka, ne mož' stići propratiti. :(

Zapaliće nas Vasa što ovol'ko razglabamo o budaletini koja ne zaslužuje ni ime da joj se pomene na ovom čestitom topiku. :wacko:

Link to comment

ipak je iz južne bačke, te mu uzimam mesto rođenja kao olakšavajuću okolnost. ko je bio u tim krajevima, zna na kakve se sve evolutivne beočuge može naići. :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

apropo Trebinja, taj pogled na tragediju Srdjana Aleksića nije tako redak kao što mislite. izgleda da je to postala neka vrsta alternativne verzije koja se, nažalost, polako prima u narodu, a njen koren je u banalnim malogradjanskom zlu koje ne priznaje nikakav etički domet viši od onog svakodnevnog.

Link to comment
apropo Trebinja, taj pogled na tragediju Srdjana Aleksića nije tako redak kao što mislite. izgleda da je to postala neka vrsta dnevnog.alternativne verzije koja se, nažalost, polako prima u narodu, a njen koren je u banalnim malogradjanskom zlu koje ne priznaje nikakav etički domet viši od onog svako
Iskreno se nadam da si bio nešto neraspoložen/gladan/umoran/da te bolela glava/da te iznervirala Mira™...... dok si ovo pisao.Jer ako nije to i ako se "ovakva vrsta alternativne verzije polako prima u narodu", onda stvarno ništa - neka bude što biti mora.
Link to comment

jok bre, čuo od Trebinjaca "da nije to sve baš tako kao što se piše" i da je čovek u stvari branio prodavnicu a ne Turčina.meni tu nema ničeg čudnog. iz tog grada proterano je 5.500 ljudi a do danas nisam upoznao Trebinjanina koji ima problem sa time. nadam se da hoću i nadam se da sam naleteo na selekciju koja nije potpuno reprezentativna, ali generalno ne očekujem od ljudi koji žmure na progon svojih komšija da sada počnu da se oduševljavaju čovekom koji etički odskače od njih kao planina u odnosu na bundevu ludaju. to je Republika Srpska, jebi ga. ima tamo finog sveta, radnog, poštenog. samo ne razgovaraj sa njima o Mladiću, Srebrenici, o Markalama, i o Srdjanu Aleksicu. ne misle tamo svi isto, ali imaš šansu od najmanje 50% da završiš razgovor sa bljutavim ukusom u ustima.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Znaš šta, Vaso?Ništa.:(Sad da se nadovezujem na ovo tvoje dodatnim potpitanjima i coktanjima, da mi prisednu i nedelja i ručak a i život u velikoj meri... ne bih.Nije da baš ne znam gde i sa kim živim, al' eto, nekako se često ponadam da je baš sad možda greška. Ponadam i zeznem. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...