Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Miodrag Miki Rakić, come on down!miodrag-rakic.jpg
Demokratija je na zastavi DS.
Kako se ima demokratija na zastavi?
Kao što Srbija ne može da bude bioskop u kome se daju samo određeni filmovi, tako ni Udba ne može razbiti Demokratsku stranku, jer je nije ni stvorila.
Kao što jedna pekara ne može da prodaje samo jednu vrstu hleba, tako ni mikroskopi ne mogu da budu bez kišobrana (jer ih nisu stvorili).democracy+gif.gif Edited by Syme
Link to comment

gospode.....UKIP Councilor blames storms and floods on gay mariagehttp://www.bbc.co.uk...dshire-25793358A UKIP councillor has blamed the recent storms and heavy floods across Britain on the Government's decision to legalise gay marriage.David Silvester said the Prime Minister had acted "arrogantly against the Gospel".In a letter to his local paper he said he had warned David Cameron the legislation would result in "disaster".edit - funkcionalno nepismen.

Edited by adam
Link to comment

Puni su i američki mediji takvih mudraca redovno, bilo je ono kako je Haiti popio zemljotres kao kaznenu meru jer su svojevremeno digli krvavu pobunu protiv robovlasnika (Pat Robertson, TV messiah). Ali zar nije ovaj topik za lokalne tukane?

Link to comment

nisam mislio da je geografski definisan. prastajte.a ovo nije bas tipicno za uk. ima ludaka, naravno, al im se ne daje prostor na ozbiljnim vestima. ovaj je dogurao do vesti jer je neko lokalno mudo, odlucuje o necemu.

Link to comment
Da ovdje dopuste travu za medicinsku upotrebu, nagađam kako bi najkasnije za pola godine Svjetska zdravstvena organizacija zabrinuto primijetila da je broj oboljelih od karcinoma u Republici Hrvatskoj tajanstvenim slučajem porastao za cijelih dvije tisuće posto. Svi bi imali dozvolu za kupovinu. Pa i da nemaju dijagnozu crno na bijelo, dokument koji je izdala nadležna liječnička komisija, Hrvati bi se snašli za drogu, barem na tuđe papire. Vidio sam više nego jednom kakva razdraganost u narkomanskoj zajednici zavlada ako kojemu od njih otac dobije rak. Lucky bastard! U njega je vazda dernek. Svi se živi pucaju tatinim morfijem.
Ante Tomić
Link to comment

Ceo tekst je potpuno tupav, ali ova poslednja rečenica citiranog pasusa je baš opako odvratna.Šta reći:http://www.youtube.com/watch?v=BJcd93lfOrQA kad smo već kod penzije, probajte da pogodite koji je tukan ovo napisao (ali bez guglanja!). Ko je već pročitao nek se suzdrži i da drugima priliku da se istaknu.

Kako izgledaju moralne i praktične konsekvence oblikovanja generacija prezaštićenih i razmaženih malih monstruma, koje ćemo kinjiti i uništavati tako što ćemo im ‘‘sve“ dozvoljavati, osim upravo onoga što im prirodno treba i pripada? Recimo, tako što će, kao u nekoj školi u USA (pisao je o tome, i to sjajno, Boro Dežulović u ljubljanskom Dnevniku), šestogodišnjak biti izbačen iz škole jer je svoju vršnjakinju poljubio u ruku, i to s njenim punim pristankom, pače veseljem? Ne, nisu se na njih ustremili nekakvi mračni verski fanatici koji drže da dečaci i curice ne bi ni trebali ići zajedno u školi (da se ne bi odmalena učili grehu i grešnim željama), nego zdrava levo-liberalna, politički korektna, postmoderna ordija!
Link to comment

Sad sam već izgooglao, pa sam diskvalifikovan. Ko bi rek'o... Navukli me anti-leftism, ijekavica i taj ležerni "told you so" pristup naraciji.<_<

Link to comment

Ne, nema potrebe da se pravdaš, mislim da ti je super bio pokušaj, i uz to vrlo telling (ne o tebi, nego o autoru).

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...