Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nemoj. Stvarno nemoj. Ni u ludilu nemoj.
Претпостављао сам, ал' је теоретски могућ случај да су у уредништву одлетеле неке главе (а мени нико није јавио) па се кренуло начисто... па боље да питам, а где ћу него овде.Чегбре, јел' то значи да треба да се наљутим за "Ja sam mislio da je расејан Dragan Jovanović."?
Link to comment
Чегбре, јел' то значи да треба да се наљутим за "Ja sam mislio da je расејан Dragan Jovanović."?
pa ne, jer mi njega volimo, neki od nas. tako da bi svakako nastavili da volimo i tebe-njega ^_^
Link to comment
Чегбре, јел' то значи да треба да се наљутим за "Ja sam mislio da je расејан Dragan Jovanović."?
Naravno da ne. Šalih se ja malo ali mi se doista dešavalo da kada pročitam neki Jovanovićev tekst pomislim kako si ga ti napisao na forumu.
Link to comment
Naravno da ne. Šalih se ja malo ali mi se doista dešavalo da kada pročitam neki Jovanovićev tekst pomislim kako si ga ti napisao na forumu.
Онда машимо тему. Пре дође у "из форума у медије", а?
Link to comment

medenica ne treba da bude na ovom topiku zato sto nikako nije tupan, vec mnogo opasnije i zlokobnije bice. a dragan jovanovic je meni prvi kandidat za srpskog unabombera i nijedna rakija ni kazance me nece ubediti u suprotno. koliko god mi boza mandic i pored sveg ludila ne odaje nista negativno, toliko je ovaj suprotan.a za nin gresite dosta. daleko je od dobrog jos uvek, ali u svakom broju, bar u protekih godinu dana, ima bar tri-cetiri teksta koja vredi procitati, a time se vreme vec dugo ne moze pohvaliti.

Link to comment

Sasvim moguće, nisam proveravao sigurno više od godinice dana, mada je u pretprošlom broju imao intervju sa Ćulibrkom, koji je (intervju, ali i Ćulibrk) bio poptuno ludilo, verovatno i gore od onog sa Kukićem. Meni je Ćulibrk od svih likova koje smo ovde pomenuli, najzlokobniji, i najopasniji.

Link to comment

da, curuvija simbolicno tambapuje legiju, a narod saucesnike u njegovom ubistvu, koji su resili da hapsenjem neposrednih izvrsilaca aboliraju sebe, i to ce im proci. kakva bizarna drzava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...