Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa isto, drag čovek, bavi se nekim svojim stvarima, pravi svoju rakiju, vino, ima(o) mačku, voli svoj kraj i u njemu živi. Sve 5. Voleo sam povremeno i da ga čitam, ne baš redovno, ali ponekad, dok su mu u starom NIN-u davali celu stranu. Fina neka toplina se širila iz tih njegovih tekstova. A i on je ovde iz mojih krajeva (iz okoline Bele Palanke, iz sela Mokra), pa sam i zato pomalo sentimentalan. U stvari za njega važi ono što je Kim napisao za Kukića:

kukic je zapravo fin covek koji radi ono sto voli. kao svi ljudi koji se nalaze na nekoj ivici drustvene prihvatljivosti on je najbolji kada nije pod svetlima reflektora. kada ga pustis na glavnu pozornicu krece ova rutina o rulji i eliti, jedan basara za ljude sa jeftinijim ulaznicama.
Žao mi je nekako što se našao na ovom topiku.A inače, tačno mogu da zamislim da biste se ti on i dobro ispričali oko kazana (a možda i jeste) :)
Link to comment
Ja sam mislio da je расејан Dragan Jovanović.(i meni je krivo što je na ovom topiku, ali eto)
Рекох већ негде да пишем само за себе (и хворум, дакакао, те за комшијин блог), него... значи ли ово да треба опет да почнем да купујем Нин? Нисам одавно.
Link to comment
Рекох већ негде да пишем само за себе (и хворум, дакакао, те за комшијин блог), него... значи ли ово да треба опет да почнем да купујем Нин? Нисам одавно.
ovaj, nemoj :rolf:
Link to comment
:lol: e ajde vidi da li ima neki basket kkp uskoro, da popaseš ban, očigledno si počeo sa pripremama
sve je potaman do utakmice sa zvezdom. moras da me trpis najmanje jos dve nedelje.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...