Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, *edited by mod said:

Istini za volju ovo o pravljenju Jugoslavije bez Srbije može da pomene samo neko ko je jako temeljno bežao sa časova istorije...


ili obožava apsurdne viceve

Link to comment

ćirilični dresovi na međunarodnoj utakmici su težak debilizam, čak i Zvezda ima posebne latinične dresove za strane utakmice, a ćirilične za domaće

 

sledeće ide promena imena Vojvodona  u Fk Severna Srbija

  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Bogoljub Karić, biznismen, vizionar, filantrop i prvi čovek Fondacije "Braća Karić": Zelena Srbija postaće Amazon za čitav region

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/bogoljub-karic-biznismen-vizionar-filantrop-i-prvi-covek-fondacije-braca-karic-zelena/y2zg0zn

 

"Svima su danas puna usta zaštite životne sredine, zelene agende, ekologije, a pošto smo mi takvi kakvi smo i to pitanje smo nažalost pretvorili u poligon za međusobne sukobe. Umesto da stavimo prst na čelo, mi upiremo prste jedni na druge. Kako sam mnogo više sklon onom prvom, setio sam se kako smo kao đaci bili članovi mladih gorana i sadili drveće širom zemlje

 

Moj predlog: osnivanje specijalnog nacionalnog fonda za pošumljavanje, koji bi omogućio svakom građaninu Srbije da zasadi barem 100 stabala godišnje.

 

Jedini čovek u našoj zemlji koji ima snage da izvede ovakav projekat je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Jer čega se on dohvati, to i završi. Zato je Srbija danas lider regiona."

 

 :gospode:

Edited by klimt
  • Haha 6
Link to comment
  • 4 weeks later...
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

 

Džordž Soroš i Vilem Drugi BUSTED!

 

Kakav um! Bezmalo deceniju pre rođenja je uspeo da sjebe jednu od najvećih imeprija...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Kakav um! Bezmalo deceniju pre rođenja je uspeo da sjebe jednu od najvećih imeprija...

 

Ti izgleda veruješ u masonsko-marsovsko-židovske maskirovke po kojima Soroš ima samo 94. godine? 

 

U stvari ima oko 160, ali drogira se adrenohromom iz abortiranih fetusa da bi ostao večno mlad.

 

soros-currption.gif 

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde bih napisao ali čitam na b92 članak o izborima u ger... Bože sačuvaj to je provučeno kroz google translate onako najbednije što može i objavljeno. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ovo ne moze da se prevede nazad na srpski. Ono, bukvalno je nista ne razumem sta je htela da kaze, cak i rec po rec bukvalno da prevodim.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

Ovo ne moze da se prevede nazad na srpski. Ono, bukvalno je nista ne razumem sta je htela da kaze, cak i rec po rec bukvalno da prevodim.

 

Nači, ceo život sam posvetila svom obrazovanju i razvoju, razumeš, radila sam na sebi dan i noć, hiljade i hiljade sklekova, jer sam znala da će mi se jednog dana ukazati prilika kakva se ne propušta. Još kao dete sa sela, sanjala sam da ću jednog dana uraditi nešto veliko, nešto istorijski značajno za svoj narod i svoju profesiju. Eee taj dan uskoro dolazi! Ovom prilikom vas sa leta Er Srbije pozivam da me podržite gledajući RTV Pink gledajući našu emisiju ogromne gledanosti - LAJV IZ AMERIKE SA JOVANOM JEREMIĆ!

 

Drugim rečima, umislila je da je uhvatila boga za muda zato što je Željko Mitrović poslao u SAD da izveštava o predsedničkim izborima, neviđena stvar, nikad niko drugi to nikada u novijoj istoriji još nikada nije itd.

 

  • Haha 2
Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nači, ceo život sam posvetila svom obrazovanju i razvoju, razumeš, radila sam na sebi dan i noć, hiljade i hiljade sklekova, jer sam znala da će mi se jednog dana ukazati prilika kakva se ne propušta. Još kao dete sa sela, sanjala sam da ću jednog dana uraditi nešto veliko, nešto istorijski značajno za svoj narod i svoju profesiju. Eee taj dan uskoro dolazi! Ovom prilikom vas sa leta Er Srbije pozivam da me podržite gledajući RTV Pink gledajući našu emisiju ogromne gledanosti - LAJV IZ AMERIKE SA JOVANOM JEREMIĆ!

 

Drugim rečima, umislila je da je uhvatila boga za muda zato što je Željko Mitrović poslao u SAD da izveštava o predsedničkim izborima, neviđena stvar, nikad niko drugi to nikada u novijoj istoriji još nikada nije itd.

 

 

isusa ti boga, da oce da popushi trumpu kurcic pa da nas jos vise zavoli

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...