Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, Biramo Borbu said:

Пљуни и запевај моја Југославијо, Шта би дао да си на мом месту... Те преслушавам често, а има још понека која ми баш лежи. 

Jel volis i Crni leptir  od YU grupe? Uuuulicne sveeetiljke :wub: joooj

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jebemu, na ovom nicku ne koristis cirilicu

Битно је само да не пишем истовремено са оба писма, као ови новокомпоновани "инстаграм скојевци"... узму оригиналан плакат из 1941. који су партизани штампали ћирилицом, па преко њега ударе фотошопирану латиницу, просто се из чина види да им је криво што и оригинал није на латиници. 

 

Screenshot_2024-06-27-20-23-16-983_com.android.chrome~2.jpg

Screenshot_2024-06-27-20-22-06-729_com.instagram.android~2.jpg

Link to comment
23 minutes ago, Biramo Borbu said:

просто се из чина види да им је криво што и оригинал није на латиници. 

Усташка i шиптарска posla,  čitaš ih ko буквар, nista ti ne promice....:fantom:

Link to comment
6 hours ago, Biramo Borbu said:

U prvoj polovini 90-tih nisam skoro uopšte bio na koncertima, samo jednom kada je "Smak" obnovio rad. A nisam ni izlazio u osnovnoj školi skoro nigde, ni na kakve muzike, dizel ekipa je išla u dens klubove, pank ekipa već počela da pije, a ja sam sa štreberskom ekipom igrao šah. 

 

 


ovu pesmu je postovao i medeni :(

 

hvališ! 

Link to comment

Kad smo kod tih Step sokova, imao sam pre nekoliko godina par ucenica koje su ih koristile za farbanje kose, i nije se skidalo ni posle nekoliko pranja, 4-5 pranja kako su mi rekle. Kakve smo mi otrove unosili, lelelelelele....

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Kad smo kod tih Step sokova, imao sam pre nekoliko godina par ucenica koje su ih koristile za farbanje kose, i nije se skidalo ni posle nekoliko pranja, 4-5 pranja kako su mi rekle. Kakve smo mi otrove unosili, lelelelelele....

 

Jesi li ti čistio nekad orahe?

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, Lord Stef said:

Kad smo kod tih Step sokova, imao sam pre nekoliko godina par ucenica koje su ih koristile za farbanje kose, i nije se skidalo ni posle nekoliko pranja, 4-5 pranja kako su mi rekle. Kakve smo mi otrove unosili, lelelelelele....

Kome je uopste palo na pamet da farba kosu step sokovima ?

Dati mu nobelovu nagradu, to je neverovatan potencijal, razmisljanje out of the box.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...