Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, Frile said:


jeziv si lik
pozivam te da prijaviš moderaciji tu nebulozu da sam koristio tvoje RL podatke, za to se ovde banuje

Nije neboluza. Ja uvek govorim istinu i samo istinu. Pokupio si na drugom internet mestu odvratna rillajf vređanja mene po ličnim i profesionalnim karakteristikama i sa posebnim uživanjem si to preneo ovde. I besomučno ponavljao te uvrede po rillajf osnovi. Tj. pokušao si da preneseš, ali se nije "primilo", jer nema dovoljno sličnih tebi. To je puna istina o tebi. To su uostalom svi videli.

Link to comment
7 minutes ago, Biramo Borbu said:

Nije neboluza. Ja uvek govorim istinu i samo istinu. Pokupio si na drugom internet mestu odvratna rillajf vređanja mene po ličnim i profesionalnim karakteristikama i sa posebnim uživanjem si to preneo ovde. I besomučno ponavljao te uvrede po rillajf osnovi. Tj. pokušao si da preneseš, ali se nije "primilo", jer nema dovoljno sličnih tebi. To je puna istina o tebi. To su uostalom svi videli.

 

ne valja ti posao brt, ovo je ozbiljna optuzba, za koju bi trebalo da ponudis neke dokaze. inace ces (opet) biti banovan pa ces morati novi nik da smisljas. 

Link to comment
12 minutes ago, Biramo Borbu said:

Nije neboluza. Ja uvek govorim istinu i samo istinu.


onda te još jednom pozivam da prijaviš moderaciji da iznosim tvoje RL podatke, i sve će leći na svoje mesto

Link to comment

Jednom sam ih zamolio, da ti skrenu pažnju da to više ne radiš, ali nisam tražio nikakvu kaznu. Tebi je dovoljna kazna što uopšte radiš takve stvari. Samo prestani da se baviš sa mnom, ne poznaješ me, ne znaš bukvalno ništa o meni, jednostavno me pusti da razgovaram sa ljudima. Hvala.

Link to comment
16 minutes ago, Biramo Borbu said:

Tj. pokušao si da preneseš, ali se nije "primilo", jer nema dovoljno sličnih tebi.


zato što si na ovom forumu primenio drugačiji pristup i umilio se članovima

Jeziva je tvoja moć transformacije i opsednutost članovima (oba) foruma.
J e z i v a.

Link to comment

Ne znam samo šta je u tom događaju toliko fascinantno da su pomislili da je izmišljen. Crnogorsko primorje, školska učionica sa gomilom kreveta umesto klupa. Neko uključio kasetofon i pustio pesmu. Čudna mi čuda.

Link to comment

Evo ti jedan opis iz tog perioda 93/94, povedu me starije devojke u grad u Herceg Novom, u kafić neki sednemo pored mora, one naruče čaše obične vode za sve, konobar donese, one izvade iz tašne cedevitu i rastvore sok. Bukvalno se nije imalo para ni za piće. Ali bio si na moru...

Link to comment

kada sam bio mlađi, a to je bilo pre, bio je problem naći muziku, nije bila dostupna

 

zato sam mnogo toga saznao kasnije nego što mi je bilo potrebno

 

na sreću, bar sam za ove skladbenike saznao na vreme i postao muzički elitista

 

 

 

Edited by Sestre Bronte
Link to comment

 

2 minutes ago, Biramo Borbu said:

Evo ti jedan opis iz tog perioda 93/94, povedu me starije devojke u grad u Herceg Novom, u kafić neki sednemo pored mora, one naruče čaše obične vode za sve, konobar donese, one izvade iz tašne cedevitu i rastvore sok. Bukvalno se nije imalo para ni za piće. Ali bio si na moru...

 

otkud im cedevita 93/94, don'o tata sa ratista?

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...