Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jak je Bikovic ali ne zaboravimo na AMP, Djordjevic Boru, Simu Culica... Tako je i Milan Nikolic proglasavao favorite, ali đžaba™.Ionako nismo glasali jos od izbora najgore licnosti u zadnjih 20 godina.

Link to comment

Izabrani su prvi dobitnici Zlatnog tukana, bilo je puno uzbuđenja, smeha, suza. Svi smo se lepo zabavili, ali tupost, kao što znamo, ne može da čeka. I u novog godini, koja tek što je počela, već se javljaju prvi biseri tuposti. Prvi tupan godine 2014., Nebojša Katić, politički sledbenik Karla Šmita. Ako se želi preokret, neophodno je biti konzervativan!kat30123a.jpg

Ako se želi preokret, mora se pokušati spasiti ono što se spasiti može, i tu je neophodan konzervativni pristup. Temelji društva bi morali počivati na porodici i školi, kao i na nemilosrdnom uspostavljanju čvrste društvene discipline. Ovde mislim na slepo poštovanje zakona i na nultu toleranciju u njegovom sprovođenju. Sve institucije države bi morale slati istu poruku – rad, učenje, solidarnost, disciplina, skromnost, odricanje i spremnost na žrtvu.Država bi morala stvoriti okvir za obnovu tradicionalnih vrednosti i u tom procesu bi javni prostor morao biti, ponavljam, bez milosti očišćen od destruktivnog dejstva tabloida, farmi, velikog brata i primitivizma koji se promoviše. Ovaj proces se mora delom obavljati kroz arbitriranje države, kroz zabrane i represiju.
Junger-3.jpg Edited by Syme
Link to comment

Ja sam levicar, do jaja sam bogat ali me je sramota zbog toga :cry:Stalno zaposleni ljudi ne zaradjuju svoje plate. Cini mi se da ce to biti nova mantra u buducnosti, koju ce ponavljati korisni idioti i cinicni bogatasi.Dame i gospodo, Dragan Bjelogrlic:dragan-bjelogrlic-1381529217-379833.jpg

Vi ste uspeli, ne pripadate više toj nižoj srednjoj klasi? - Ja ću, samokritično za sebe, reći da više ne pripadam toj klasi. Radeći mnogo, baveći se time kako da naplatim svoj rad, ipak sam uspeo da živim mnogo pristojnije nego velika većina našeg naroda. Po svemu drugom ja osećam sebe delom običnog naroda. Ne znam da li i narod mene tako oseća.Kako se osećate kao neko ko ima u ovoj zemlji? - Nikada nisam insistirao na svom uspehu. Volim da vozim dobra kola, volim da živim dobro i trudim se da zaradim pare jer živimo u svetu gde moraš da imaš pare. Nije mi svejedno kada u jednoj ovakvoj sredini imam više od drugih. Trudim se da ostanem levičar i znam da nije pravedno što imam više od drugih.Da li ste vi iskoristili ovaj sistem ili ste radom pokazali da može da se ostvari cilj i da se živi dobro? - Verovatno sam i ja nekad koristio i slabosti sistema, ali kako nikada nisam bio stalno zaposlen i kako nikada nisam primio platu i nikada nisam bio član nijedne partije, smatram da se nisam okoristio o sistem i da sam sve što imam zaradio.
Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
312824.jpgAli jebote, kakva zbrka u glavi - okorisitio se o slabosti sistema, ali se nije okoristio o sistem. Nije pravedno što ima više nego drugi, ali je sve što ima zaslužio. Edited by Syme
Link to comment

Pa nije pravedno da ima više nego drugi ali je pravedno da ima to što ima. Ja se isto slažem sa tim, jednostavno nije pravedno da prosečan čovek ima tako malo recimo. Ipak je on jedan od najuposlenijih glumaca kod nas, a za razliku od nekih novih mladih zvezda kod nas on čak ume i da glumi.Sve ovo ostalo, kako voli SPS, kako mu producent stvara pare ni iz čega je onako... meni lično problematično. A simpatična mu je i izjava da bi radije i dalje izvlačio srpske pare za novi film u sledeće tri godine, nego sedeo nezaposlen u Holivudu u istom tom periodu. Ajde?

Link to comment

neka mu neko javi da postoje i privatne stomatološke ordinacije.a ovo ne želim ni da znam šta znači:

baveći se time kako da naplatim svoj rad
Edited by gagorder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...