Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

ne i ne nameravam, ne moram ja sve da znam. kad vladeta bude gradonachelnik, sicve ce ionako da viri iz nekog shifonjera. nema shanse da ga se reshimo ni nuklearnim delovanjem.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ne moramo da ga se rešimo, ali ne bi mi smetalo da pokušamo... Da delujemo nuklearno po njemu :D

Link to comment

dobro to je stara pricha da se na veshtachkim podlogama (linoleumima gumama itakoto) ljudska osoba povrshinski naelektrishe. ta ekipa naravno pridaje ozbiljan znachaj povrshinskom naelektrisavanju i preporuchuje idenje bos po travi/zemlji, nestor samo svodi na kucne uslove. however, kucna keramika provodnik nije, ako je poshao na tu stranu :hihi:

 

ja lichno uvek preporuchujem hvatanje za radijator/neprijatelja. uvek radi, a i osvezava :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

Mene kombinacija štofa na garnituri, radne stolice i papuča naelektriše po kući toliko da sevaju munje kad god pipnem metal, pucketam dok hodam, a monitori svako malo trepću u mom prisustvu (naročito kad pomeram radnu stolicu pri sedanju/ustajanju). Baš ću da probam Nestorov lek :happy:

 

Ovako je kod mene:

 

 

Edited by jezovuk
Video embed
Link to comment
18 hours ago, Skyhighatrist said:

rVMKb1b.png

 

Nestor je doduše prevazišao ovaj topik...

Dajte coveku vlastiti topik, ne budite skrti. Greota je da se ovo gubi u dubinama jednog opsteg makoliko tupog topika.

  • +1 1
Link to comment

to je bila struja! dielektrichna konstanta ljudskog tela mislim da je blize izolatorima, ako se dobro secam. znachi nashe je da se kostreshimo :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

A ako si kao Biba Struja, ih :D! Vesele devedesete. 

Kazu za njega, ako se dobro secam, da ima deblju kozu i nema razvijene znojne zlezde, pa mu se koza ponasala kao izolator… Do neke granice, dakako.

Majko,  moja u cemu deca zive… Za matore budale i nije neka steta.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Nestor prs'o, ali kad sam vec ovde podsetio me na problem koji me iritira godinama: kad god izadjem iz auta nakon voznje pecne me neka struja cim se uhvatim za vrata da ih zatvorim. Sad imam naviku da ih zatvaram dupetom ili laktovima, ljudi me cudno gledaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...