Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 15.2.2022. at 22:56, copkillah said:

 

Never forget ko je prvi sve crnce nazvao Afroamerikancima još pre 10ak godina sigurno

Je li ovo kao njena ironija, kao nabraja najčešća vađenja rasista ("nisam xxx, ali..."), nešto mi tu mač da se neko ovako otvoreno autuje kao debil i rasista, pošto kao nešto je posredni znam iz neke desete priče (ove HPV vakcine), zapravo je militantna feministkinja ali mi se nešto ne uklapa sa ostatkom portfolija

Link to comment
On 15.2.2022. at 22:56, copkillah said:

 

Never forget ko je prvi sve crnce nazvao Afroamerikancima još pre 10ak godina sigurno

 

Nesrecan pokusaj ironije..sve u epizodi "Nije politicki korektno da frajerima sportistima koji se negde sa 25-30 godina sete da su transrodni ne dozvolimo da se takmice sa zenama..jerbo, treba da mislimo na njihova osecanja". 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, James Marshall said:

zapravo je militantna feministkinja ali mi se nešto ne uklapa sa ostatkom portfolija

 

Na koji ostatak portfolija misliš?

Link to comment
44 minutes ago, mraki said:

Ovo je verovatno pre za deponiju, ali ajde... nevidjeno glupa osoba. 

FLwNC88XoAIDAuT?format=jpg&name=large

 

Dođeš u Srbiju i ne prekrstiš se prilikom ulaska u kuću i ne opereš noge domaćinu

 

 

20 minutes ago, SNARC said:

 

Nesrecan pokusaj ironije..sve u epizodi "Nije politicki korektno da frajerima sportistima koji se negde sa 25-30 godina sete da su transrodni ne dozvolimo da se takmice sa zenama..jerbo, treba da mislimo na njihova osecanja". 

 

 

 

Čekaj sad, jel ona podržava trans, ili je TERF-ovka, ništa ja sad ne kapiram

Mislim ako je HC feministkinja, trebalo bi da je terf. Tako to ide

Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

 

 

Čekaj sad, jel ona podržava trans, ili je TERF-ovka, ništa ja sad ne kapiram

Mislim ako je HC feministkinja, trebalo bi da je terf. Tako to ide

 

Nista ja tebe nisam razumeo..ali se slazem ako ti tako kazes :)

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Nista ja tebe nisam razumeo..ali se slazem ako ti tako kazes :)

 

 

 

Fajtovi koji se nalaze na liniji radikalnih feministkinja, a one ne priznaju trans žene kao žene. Onda trans ekipa napada te radikalne feministkinje da su "terf", to je kao pogrdni termin i znači trans-exclusionary radical feminist. A trans ekipa žene koje su rođene i definišu se kao žene naziva cis-žene, znači žena s predznakom (obična žena).

I onda dođe do toga da se feministkinje i trans ekipa ne vole.

Ovo "volim trans osobe ali da nisu u sportu" potiče odatle.

Eto, to su međuženski fajtovi, ako nekoga uopšte zanima :fantom: nego, to i jeste taj salonski twitter i ostalo aktivizam, svodi se na takve stvari. Bar ja to tako vidim.

 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

to je sve prefarbavanje klasnog pitanja da se ne vidi pravi neprijatelj :dry:

 

To su ključna ženska pitanja, to zna i ona kasirka iz maksija što je potpisivala ugovor :rolleyes:

Link to comment

ne i ne nameravam, ne moram ja sve da znam. kad vladeta bude gradonachelnik, sicve ce ionako da viri iz nekog shifonjera. nema shanse da ga se reshimo ni nuklearnim delovanjem.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...