Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja bih rekla da su to mladi. imaju i onaj štos kad okače fotku nekog predivnog svetskog grada i napišu, kruševac 2004

ima poneko duhovit, većina uglavnom prepisuje i kao i svaka omladina, vazda pijana i drogirana

  • +1 4
Link to comment

i stave sliku Mije Kalife i napišu da je osvojila medalju na matematičkoj univerzijadi. urnebesno

ili samodejo promeni profilnu pa se smeju matorima koji ne kapiraju, kao da je neko dužan da prati debila. sad je bar to smaranje prestalo kad se botina autovala

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

ja bih rekla da su to mladi. imaju i onaj štos kad okače fotku nekog predivnog svetskog grada i napišu, kruševac 2004

ima poneko duhovit, većina uglavnom prepisuje i kao i svaka omladina, vazda pijana i drogirana

 

ne ne, to su odvojene stvari, ovo je specifično, ima više ovakvih naloga, ne bi me čudilo i da je ista osoba u pitanju

 

to što ti navodiš su već izlizane fore, ali druga priča u odnosu na ono o čemu ja pišem

 

6 hours ago, levi said:

i stave sliku Mije Kalife i napišu da je osvojila medalju na matematičkoj univerzijadi. urnebesno

 

automatski znaš da je neko bolid kad pokušava tu izlizanu foru koja je bila okej samo prvi put kada se pojavila

Link to comment

ali ako se neki ljudi i dalje pecaju na fore stare ihaaaj godina, šta to govori o njihovoj (informacionoj) pismenosti? fora i dalje radi, zar ne? koliko je lako ljudima i dalje podvaliti manipulaciju ako lik @samodejo4 sa opisom "ovo je parodija" stavi fotku neke javne ličnosti, napiše nešto i ljudi se nasade da je to izjava te javne ličnosti? takvima ne možeš da podvališ tikvicu umesto junećeg buta, imaju aparat da razlikuju i prosuđuju. ali na terenu društvenih mreža nisu dobacili dalje od "seems legit". posledice toga su recimo na političkom planu prilično obeshrabrujuće.

  • +1 1
Link to comment

Ovo je zapravo problem Twitera, jer kada se cita neki niz rasprava, ono sto dominira za svaki odgovor je slika i ime, tj ono sto moze da se menja a ne korisnicko ime koje zapravo identifikuje korisnika.

  • +1 1
Link to comment

 

Festival tuposti, gluposti i bezobrazluka. Pustio zbog Bobana da slusam u pozadini ali svasta ima da se cuje: voditeljka koja nije sposobna da zavrsi nijednu prostu recenicu niti uspeva da i to malo reci koje joj padnu na pamet bude bar u siroj okolini teme, gost (iz Novosti) za koga svakih nekoliko sekundi menjam utisak da li je to sto prica proizvod gluposti ili bezobrazluka odnosno sta preteze od ta dva. Cak se i Boban okliznuo pa izracunao da je 1% od 1000 = 1 na sta je voditeljka reagovala i insistirala da ne pokrece takve komplikovane teme posto nije imala digitron pri ruci.

 

Ljubitelji dela Sinise Pavica koji zive u Srbiji uzivaju bas kao i ljubitelji Alana Forda ali oni koji zive podalje od Srbije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...