Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma ja to hoću sve po zakonu, ovako bih morao da se dogovaram sa doktorom oko % da mi potpiše da mi je stanje krvnih sudova na nivou novorođenčeta. :ohmy:

Link to comment

Ali to mora onda da radi i u suprotnom smeru.

Koliko li je tek onih koji nemaju milione i osećaju se starije, spremni odmah za penziju?:dry:

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

ok, čitao sam dijagonalno ali ovdje nešto smrdi, najprije da je lik neki debil koji loži ljude na tviteru ili prevarant, uglavnom - prvi tvit

 

 

 

onda mu iskopaju neki tvit od prije 15 dana

 

uglavnom ili je lik neki idiotski koncept ili trol ili ima opasne prebačaje u glavi, uglavnom ovakva persona ima skoro 18k pratilaca, jebo ti tviter. 

Link to comment

napredni bot 2.0 koji kreira šum kako mladi bračni parovi kupuju stanove + vraćaju se gastarbajteri?

 

imaće sigurno šer/rič od par hiljada ljudi koji će pročitati bez provere i tako to krene

Link to comment

većina ostalih tvitova između ova dva su neka opšta mjesta, kratka smatranja i klasični jadni pokušaji duhovitosti kao i kod 99% ostalih srpskih tviteraša, djeluje kao da ih izbacuje neki random word generator. Stvarno djeluje kao da iza ovog naloga ne stoji realna osoba, već neki algoritam. 

Link to comment

Aha, sad sam vidio da je ovaj nalog u nekom tvitu naveden kao majka ovog drugog

 

a za ovaj nalog piše da je fiktivan lik na Instagramu.

 

Čemu sve ovo?

 

A ovaj prvi tvit o izbacivanju iz stana izlajkuje Vesna Pešić :kecman:

 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

većina ostalih tvitova između ova dva su neka opšta mjesta, kratka smatranja i klasični jadni pokušaji duhovitosti kao i kod 99% ostalih srpskih tviteraša, djeluje kao da ih izbacuje neki random word generator. Stvarno djeluje kao da iza ovog naloga ne stoji realna osoba, već neki algoritam. 

 

ma zaludni trol, budala koja traži pažnju radeći ono što:

1) pali kod retardiranih bumera na mrežama

2) nervira sve ostale

 

Ima nekoliko takvih naloga, tipa okače sliku neke starice i kao "može lajk za ovu divnu baku kojoj je danas rođendan?"

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...