Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

49 minutes ago, copkillah said:

 

"Đilasove frizerke" :D Znaš šta je presmešno? Što izgleda da ga je Đilas odjebao iz bilo kakvih kombinacija. Naime, Glavonja se doselio u Đilasov ulaz pre verovatno dve, dve i po godine. I bukvalno je istog momenta krenuo da mu se šlihta po Tviteru, da ga hvali itd itd. Čak je bio i onaj podkast za koji se pričalo da ga Đilas plaća, u kome su bili i pokojni Mašić itd itd. Ali izgleda da je izvisio pa sada vidimo posledice povređene sujete :D

 

I onda kažu Djilas ne valja...

 

Ako je ovo tačno, da je odbio šlihtanje majmuna, svaka cast... Zamislite neko iz SNSa odbije slihtanje? To je nemoguće...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

I onda kažu Djilas ne valja...

 

Ako je ovo tačno, da je odbio šlihtanje majmuna, svaka cast... Zamislite neko iz SNSa odbije slihtanje? To je nemoguće...

 

To je samo moja pretpostavka, ali bilo je baš izrazito upadljivo, šteta što više nema tih tvitova jer mislim da su se pogubili kada je ugasio nalog na neko vreme. 

Prvobitno sam mislio i da su drugari, ali, kao neki bonus za Đilasa, ispostavilo se da nisu.

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Bogoljub Karić menja godinu rođenja?

 

Biznismen Bogoljub Karić traži od nadležnih organa da mu promene godinu rođenja i upišu da je 20 godina mlađi. Kako navode beogradski mediji, on smatra da stanje njegovih krvnih sudova dokazuje da je sposoban da živi kao daleko mlađi čovek.

 

:kecman:

A koja li je poenta ovog glupiranja?

Debilko željan malo medijske pažnje?

Ono, postoje i drugi načini… :isuse:

 

Čuj, da ne bude na teret fondu… duša jedna. :rolleyes:

Edited by mraki
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

A koja li je poenta ovog glupiranja?

Debilko željan malo medijske pažnje?

Ono, postoje i drugi načini… :isuse:

 

Čuj, da ne bude na teret fondu… duša jedna. :rolleyes:

kaže tamo u tekstu, da je zahtev u skladu sa važećim zakonima

 Cosmo Kramer Yes GIF

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...