Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa to s eveć duuugooo vuče, na kraju nisam siguran da li je istina ili nije(mislim verovatno nije, a nije ni bitno sve i da jeste), ali taman je na nivou ovog njegovog o Ponošu ustaši™...

Link to comment
Just now, mraki said:

Zamisli stvarno da se neko od njih nije oglasio na Instagramu ovim povodom. Sigurno je onda saučesnik u atentatu. :rolleyes:

 

Mora da stigne do tankog creva, u debelom su svi ostali, a on mora da prednjači

  • +1 1
Link to comment
On 23.1.2022. at 18:55, James Marshall said:

A šta, ta fascikla od Europola se dobijala uz SNS informator (Informer/Objektiv)?

 

Meni je samo nejasno kako niko od medija nije kontaktirao sa Europolom da potvrde da su nešto stvarno poslali. Mislim, ne verujem da je to poverljiva informacija, samo potvrda jesu ili nisu. Ili sam nešto propustio.

  • +1 1
Link to comment
 
Meni je samo nejasno kako niko od medija nije kontaktirao sa Europolom da potvrde da su nešto stvarno poslali. Mislim, ne verujem da je to poverljiva informacija, samo potvrda jesu ili nisu. Ili sam nešto propustio.
Naravno da jeste poverljiva informacija.
E sad, da li je i dalje poverljiva kada Vulvin ispred mozaika drvi o tome, to je upitno .







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Mora da stigne do tankog creva, u debelom su svi ostali, a on mora da prednjači

ima da dogura do želuca i izazove kancer.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Meni je samo nejasno kako niko od medija nije kontaktirao sa Europolom da potvrde da su nešto stvarno poslali. Mislim, ne verujem da je to poverljiva informacija, samo potvrda jesu ili nisu. Ili sam nešto propustio.

na n1 već dva dana govore da su tražili od europola informaciju i da nisu dobili odgovor.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Ne mogu da dodju sebi od smeha.

pa ne znam. mogli bi bar formalno da odgovore... molimo vas, ne zamlaćujte se, s poštovanjem europol

ovako sve deluje smutno i dođe čoveku muka od života

Link to comment

Jbga, birokrate iz Europola su ortaci sa birokratama iz MUP SR.
Ne sa novinarima N1.
To tek neko na višem požaju može da pritisne i kaže: Puštaj informaciju.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...