Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma ako ga budu dovodili vjerovatno će marketing ići u pravcu "Beogradu treba menadžer, Beograd je preduzeće, tehnokratija, ludilo", možda i naprave nešto tipa ZG Holding, mislim, ako može čarapan da se primi na priče o BG i piše knjige o istom, može i ovaj Smederevac da prođe i da se primi na beogradski duh, nema veze što niakd nije živio u BG. Veća mi je komedija što će da guraju lika od 70 godina na mjesto gradonačelnika Beograda, pa sve da je u pitanju bivši gradonačelnik Njujorka. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Veća mi je komedija što će da guraju lika od 70 godina na mjesto gradonačelnika Beograda, pa sve da je u pitanju bivši gradonačelnik Njujorka. 

 

U Ljubljani..na pijaci..popodne, cisto, uredno, sredjeno..ne bi verovao da je pijaca tamo ikad bila..prevoz, sredjen, stize na vreme, vozila cista..Vazduh kod njih, milina jedna..E covek koji je to tako napravio nama treba..i evo sad ce Vucic da ga dovede..taj nam treba a ne ovi pedercici sto su nabili po 40 godina u dupe a zive kod majke.

Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Ma ako ga budu dovodili vjerovatno će marketing ići u pravcu "Beogradu treba menadžer, Beograd je preduzeće, tehnokratija, ludilo", možda i naprave nešto tipa ZG Holding, mislim, ako može čarapan da se primi na priče o BG i piše knjige o istom, može i ovaj Smederevac da prođe i da se primi na beogradski duh, nema veze što niakd nije živio u BG. Veća mi je komedija što će da guraju lika od 70 godina na mjesto gradonačelnika Beograda, pa sve da je u pitanju bivši gradonačelnik Njujorka. 

šta ti imaš protiv nas od 70+?

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Pominje se Zoran Janković kao sns kandidat.

Prvi put čujem za ovo, mada nisam neki obavešteni.

Znači Gangula propo.

Link to comment
13 minutes ago, djordje geprat said:

šta ti imaš protiv nas od 70+?

 

Đorđe, ako se kandidujete i odlučite da budete gradonačelnik BG kad naši osvoje vlast, moj glas imate, da znate. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

Prvi put čujem za ovo, mada nisam neki obavešteni.

Znači Gangula propo.

Pa ne znam šta su i on i SNS mislili, da će on prosto da uveća biračko tijelo SNS-a za onoliko koliko je glasalo za njega na prethodnim lokalnim izborima. Ako su na to računali, bolje odmah da pootpuštaju sve one Klačare, Radune, Dejane Stankoviće, Demostate, Ipsose, Izraelce i sve koje im rade sondažu fokus grupa, to je takav odron od realnosti da sam im ja to mogao za mnogo manje pare reći da će Gangi da izgubi 90% appeala i glasača čim se utopi u SNS. Ostalih 10% mu je rodbina i povezane strukture.

  • +1 1
Link to comment
 
Đorđe, ako se kandidujete i odlučite da budete gradonačelnik BG kad naši osvoje vlast, moj glas imate, da znate. 
gosn djole zavlada, uzme mog oca 80+ za asistenta i dovedu nas u red za manje od godinu dana. predanim radom i aktivnim gundjanjem :D

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, gospa buba said:

gosn djole zavlada, uzme mog oca 80+ za asistenta i dovedu nas u red za manje od godinu dana. predanim radom i aktivnim gundjanjem :D

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ali da se radi dvokratno.

Link to comment
22 minutes ago, Filozof manijak said:

Prvi put čujem za ovo, mada nisam neki obavešteni.

Znači Gangula propo.

ispalio decu za paketice...

on je vise nego propo 

Link to comment
ispalio decu za paketice...
on je vise nego propo 
Opasno ga kara AV za ovo "iskakanje" aktivističkih pokreta po NBG...
A čujem da je bilo veselo na gradskom odboru SNS pre neki dan...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

 

Đorđe, ako se kandidujete i odlučite da budete gradonačelnik BG kad naši osvoje vlast, moj glas imate, da znate. 

ne bih imao promil šanse kada bi obznani prvu stvku budžeta:

trajno sbrinjavanje pasa i mačaka na ulici i bestragijama..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...