Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, copkillah said:

 

ovo može da bude i namerno, u dogovoru sa RT, da ispadne kao da SNS stvarno hoće da ih otera, a oni šatro zabrinuti, a u stvari će sve biti po starom.

 

Bumo vidli, ovim našim paćenicima glede RT ne vjerujem ništa dok neko drugi ne dođe na vlast i ne kaže "nema ništa od RT". I ja sve više kontam da odlažu i mažu oči pred izbore, ili je RT odradio cost-benefit analizu i skapirao da im je suviše neisplativo da se makljaju sa nama godinama kad možda za 10 godina litijum više ne bude toliko hot commodity.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Bumo vidli, ovim našim paćenicima glede RT ne vjerujem ništa dok neko drugi ne dođe na vlast i ne kaže "nema ništa od RT". I ja sve više kontam da odlažu i mažu oči pred izbore, ili je RT odradio cost-benefit analizu i skapirao da im je suviše neisplativo da se makljaju sa nama godinama kad možda za 10 godina litijum više ne bude toliko hot commodity.

 

Ma nema šanse, ne zaboravi da su predstavnici države najobičnije pizde koje nikome i ničemu ne smeju da se suprotstave i kažu "ne", bukvalno ni najmanjem obliku autoritetab. Prosto, kako si rekao, malo zamazivanja očiju pred izbore i to je to. Okamova oštrica i iskustvo, ništa drugo :D

 

Link to comment

Ma naravno, ne mislim uopšte da je država Srbija ikakav faktor u toj analizi RT, već prije možda pojava nekih novih tehnologija i generalno na duže staze eventualni odustanak od litijuma, neko je to negdje pominjao.

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

A ko vam je najlepši?

 

:mad:

 

Jedan i jedini, presveti i najlepsi. Njegovo konstantno samoposipanje da je najruzniji ga cini jos lepsim.

 

Spoiler

Marija Obradovic ako ozbiljno pitas

 

Edited by pantelia
slovo
  • +1 1
Link to comment

Ona što se vukla sa Rasimom ,sada neka ministarka,jedina za koju može da se kaže da je lepa i 

da ima stila 

sve ostale bi nazvao nekim bezobraznim imenima 

Link to comment
5 hours ago, djordje geprat said:

ona jeste njihova čim je u vladi. a gadna je do bola, zbog toga je prva pomenuta.

 

Ma naravno da je njihova, nego se meni cinilo da si ti u postu nabrajao one za koje se sramis priznati. :naughty:

Link to comment

Svaki njegov tvit samo dodatno ukopava njegovu priču po sistemu "došli divlji oterali pitome". Na njegova budalesanja mogu samo odgovoriti sa "pa ko vam je kriv kad ste pičkice, ustanite protiv toga, ko vam brani"

Link to comment

A koga tacno Zmago treba da prevari tj ko ce tacno ko ne bi glasao za cringe patuljka glasati za relativno unknown Slovenca ???

 

aj da kandiduju Borisa Krizaja ili Primoza Ulagu pa da vataju na nostalgiju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...