Jump to content

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, adam said:

jeo bunike. al bukvalno. nema drugog objasnjenja.

one je bio lud i kad nije bio lud. mislim, to je i tada bilo ochigledno. idealisti mire markovic, samo sushtinski nenormalan chovek je mogao da se mota oko nje i njene kvaziideologije. chak i za pare :dry: :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

one je bio lud i kad nije bio lud. mislim, to je i tada bilo ochigledno. idealisti mire markovic, samo sushtinski nenormalan chovek je mogao da se mota oko nje i njene kvaziideologije. chak i za pare :dry: :isuse:

ja sam otisao pre nego sto je on potpuno odlepio. cuo sam za to al nisam bio prisutan pa mi nije delovalo tako strasno. kad ono - kao da mu se milic od macve javio u snu i rekao mu sta da kaze. :isuse:

 

@Tsai pogresno sam ga procenio....

Edited by adam
Link to comment
18 minutes ago, adam said:

ja sam otisao pre nego sto je on potpuno odlepio. cuo sam za to al nisam bio prisutan pa mi nije delovalo tako strasno. kad ono - kao da mu se milic od macve javio u snu i rekao mu sta da kaze. :isuse:

 

@Tsai pogresno sam ga procenio....

milic od machve se otad astralno distribuiravao u mnoga vec nastanjena tela, i to josh traje :isuse:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, renne said:

odgovori su sjajni

ovaj nije tupan ovo je nešto mnogo više

danas je bio fenomenalan dan na tviteru, sreca pa uleteo ovaj dilber, inache bi se dejan tiago i srdjan dragojevic uzajamno ugushili preuranjenom starachkom demencijom i posledichnim neshvatanjem apsolutno svega. ja ne znam shta je njih spopalo :blink:

vesna peshic je za njih sve avion sa svim mogucim delovima koje avion treba da ima. i josh leti! :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

a nemam ajlajtse, samo 1 opshti utisak. njih dvojica su posenilili zivotami,(rachunam nezavisno jedan od drugog) sve krenu prichu kako treba, a onda ispali neki zakljuchak sa sve chudjenjem, na temu na koju u tom uzrastu i sa bilo kakvim zivotnim iskustvom realno nema shta da se chudi chovek. kao neko npr ko se profesionalno ostvari iz jedne oblasti, a onda ode da se chudi u nekoj drugoj, ono, bash chudi, za sve pare [emoji38]ol: a ta druga oblast je nekad politika (chesto) a nekad kompletna realnost. nekad zvuche kao da su prespavali 30 godina i sad samo ijao kako to sve blink.png

vesnetina je opet, kao moja baba u nekom tom uzrastu. godine joj daju pravo da da se uopshe ne uzbudjuje shta ce da kaze nekom, i tako se i vlada, kaze ti, pa ti gledaj shta cesh. od ove dvojice je majkemi bistrija za savremene teme. ono, nume namesti kanale na sbb, ali ko to pa ume hihi.gif

sa njom bih mogla da se druzim, sa njima bojim se jok [emoji38]ol:


edip. istok je svoja pricha kao takav. pregolema tuga eteefa. taj teret svi nosimo, kako ko ume vikleri.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.







  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, JozoMujica said:

Ovaj brat svaki put kad se pojavi na bilo kojoj mreži ispadne bar 10% gluplji nego prethodnog puta.

 

recimo: Rio Manebrenismomitinto

 

  • +1 1
Link to comment

ljude bukvalno savata starost, u random uzrastu. krenu da se loze na dedske viceve, ko koga, ko s kim i shta se kome vidi. to je prvi znak. ali ko pa prati prve znake, inache bi svi bili zdravi ko tice :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...