Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Jest, pa da joj objašnjava kako je ona uživala dok su pravili Danila... I da on priča kako je bio super, najbolji jebač kog je ikada imala, a ona samo da klima glavom, sva srećna...

 

Baš bi bilo štogod... :dry:

 

On moze da farba Gocu i da je gleda u oci..ovu ne moze. Ova ga zna gde je najtanji i zivi na konto toga sto sve to zna.

 

Mada..sta on sve moze sa tim ustima..cudo jedno

Link to comment
koliko je cesta pojava da zene zadrzavaju prezime bivseg muza? meni to deluje kao vrhunac jadnosti.
Ima tu svega...
Znam za jedan slučaj kad je bivša zadržala i na molbe muža odbijala da promeni.
Tek kad je on dobio dete sa drugom ženom ona je iz nekog razloga vratila svoje prezime.
Naravno mi ne znamo šta njima piše u LK...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
30 minutes ago, radisa said:

Jest, pa da joj objašnjava kako je ona uživala dok su pravili Danila... I da on priča kako je bio super, najbolji jebač kog je ikada imala, a ona samo da klima glavom, sva srećna...

 

Baš bi bilo štogod... :dry:

 

ili da joj postavi neprijatno pitanje, tipa zašto je krila dete koje je predstavljala kao sestru :happy:

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

jako često, dece radi

 

 

Zašto radi dece? Obično žene menjaju prilikom udaje zbog dece, a kad dođe do razvoda tu su već manje-više odrasla i nije ženama to u fokusu. Pre će biti da je administracija, jer s razvodom, pa još ako imaš i dodatne postupke, ko će da se smara s dokumentima.

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ima tu svega...
Znam za jedan slučaj kad je bivša zadržala i na molbe muža odbijala da promeni.
Tek kad je on dobio dete sa drugom ženom ona je iz nekog razloga vratila svoje prezime.
Naravno mi ne znamo šta njima piše u LK...







... Shiit has hit the fan
 

Da nije Marijana Mateus?

  • Haha 1
Link to comment
jos je jadnije kada izaberes prezime bivseg za FB nick, recimo Leya Keller.
 
 
tada nije bio bivshi.

kao i kod odevanja, sa imenima su zene izdejstvovale kakvu takvu autonomiju, da mogu da se zovu kako hoce i dokle hoce. nema to nishta sa administracijom. da ima pravde, bile bi sve ko grkinje, one mislim ni ne mogu da menjaju prezime. takva im admibistracija i cao zdravo.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




Link to comment

Francuzi za to imaju solomonsko rešenje : žena (i muškarac, sve kombinacije su dozvoljene) uvek zadrži svoje devojačko prezime na svim dokumentima, a prilikom udaje može da se doda ako hoće prezime muža (i oduzme posle razvoda, naravno). 

 

U svakodnevnom životu žene uglavnom koriste samo prezime muža, ali na dokumentima uvek stoji prvo devojačko.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...