Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa sigurno je poznatiji kao fudbaler nego pjesnik, time se bavio bar 20 godina. Ono, ako ti je rendom prijatelj na FB morala si nekad da ukačiš to, ona to piše iz pozicije njegovog poznanika, ne kao neka Slavica iz Bajmoka u rendom komentaru

Link to comment

Nema to veze sa fudbalom, meni nekako logično da čovjeka kog dodaš na FB (a djeluje da su i prisniji od samo toga) makar ono provučeš kroz Gugl ili mu pročitaš koji post (konkretno Ergić često okači neku sliku iz karijere, u dresu), stvar elementarne pristojnosti zanimanja za sagovornika. Znam ja da je moguće da ima likova koji su u fazonu "a, Jezdić, znam ga, to je onaj što pravi rakiju, eto nisam znao da je glumac" ali to mi baš onako površno shvatanje i poznanstva, da ne kažem prijateljstva. Ono, jesi javna ličnost ali stvarno nemam pojma čime si se bavio od 10. do 35. godine života.

Link to comment

Југовић се био увредио на Ђинђића када је схватио да овај није знао где је у том тренутку играо (Монако)...

  • Haha 2
Link to comment

Mislim pogotovo što Ergić i u tim intelektualno-pjesničkim krugovima si i fudbalskim je baš prepoznatljiv po tome kao "fudbaler koji razmišlja, odnosno ne razmišlja kao većina fudbalera", to mu je bukvalno odrednica po kojoj je najpoznatiji, fudbaler-filozof.

Link to comment

jeste. moj caca rekao ovaj je previshe pametan za delatnost, pa tako chak i ja znam [emoji38]ol:

bogzna da ja retko znam bilo shta o tome.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
57 minutes ago, James Marshall said:

Mislim pogotovo što Ergić i u tim intelektualno-pjesničkim krugovima si i fudbalskim je baš prepoznatljiv po tome kao "fudbaler koji razmišlja, odnosno ne razmišlja kao većina fudbalera", to mu je bukvalno odrednica po kojoj je najpoznatiji, fudbaler-filozof.

 

Čini ti se, gledaš to iz sopstvene perspektive, a ljudi neretko nemaju pojma sa kim se stvarno prate na mrežama. Oni se samo imaju na fejsu i to nema nikakvu težinu, baš veliki broj ljudi ima među prijateljima brojne likove o kojima nema pojma ništa nego eto, samo su se "sprijateljili" i to je to. Tipa mogli su da se zaprate međusobno pre mesec dana kada su npr kod nekog zajedničkog prijatelja komentarisali nešto i složili se oko toga, takve stvari se stalno dešavaju.

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...