Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, Milošica said:

Mladen Bašić, njen savetnik. Ex visoko pozicioniran u BG odboru LDP.

 

Bio je Čedin lik za kontakt sa medijima, kako se već to zvanično zove. Posle ga proguralo da vodi BG odbor. Večeri kad su bili održani izbori 2014. oko 21h on, Ivan Andrić, Bojan Đurić i Čedina dugogodišnja sekretarica i Mladenova žena su oglasili da napuštaju LDP i promenili tviter nickove izbacivši LDP ekstenziju.

Fun fact, deo Bašićevog posla je bio i da prati šta se piše onlajn, pa i po forumima. 

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Zabalujev said:

Fun fact, deo Bašićevog posla je bio i da prati šta se piše onlajn, pa i po forumima. 

Baš mi je prošlo kroz glavu da lik ima taj vajb i da verujem da nas on ili neko njegov čita.

 

Tako da, Mladene, primi me u kabinet. Mlad sam i perspektivan.

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, Moonwalker said:

Hvala. Vredi zapmtiti te face, da mogu da se zaobilaze u svakoj mogucoj prilici sa svim sto sobom nose.

shto da se zaobilaze? :unsure: :dry:

 

ja bih to popamtila. pa mamu i tatu nek savetuje. naravo, ako hoce da ga uzmu bler shirak i gensher da njih savetuje, samo neka ide, tu pamet treba izvoziti :hihi:

 

 

 

edip. jeste, mladene, mi smo suvishe stari da krenemo sa vama, ali uzmi maloga milosha u prvi tim dobar je dechko mlad! :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

shto da se zaobilaze? :unsure: :dry:

 

ja bih to popamtila. pa mamu i tatu nek savetuje. naravo, ako hoce da ga uzmu bler shirak i gensher da njih savetuje, samo neka ide, tu pamet treba izvoziti :hihi:


Nesporazum. To isto i ja mislim («mamu savetuj») samo da se slucajno ne «sapletem» o tako nesto kad ih izvezu. Bilo kad.

Edited by Moonwalker
Link to comment
Bio je Čedin lik za kontakt sa medijima, kako se već to zvanično zove. Posle ga proguralo da vodi BG odbor. Večeri kad su bili održani izbori 2014. oko 21h on, Ivan Andrić, Bojan Đurić i Čedina dugogodišnja sekretarica i Mladenova žena su oglasili da napuštaju LDP i promenili tviter nickove izbacivši LDP ekstenziju.
Fun fact, deo Bašićevog posla je bio i da prati šta se piše onlajn, pa i po forumima. 
Radio na TV Avala kao sportski novinar...
A za forume... Hmmmm...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Radio na TV Avala kao sportski novinar...
A za forume... Hmmmm...







... Shiit has hit the fan

sa foruma dajemo malega milosha u taoce i odnas dosta i ako se sete nek se ne sete!

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

sa foruma dajemo malega milosha u taoce i odnas dosta i ako se sete nek se ne sete!

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Nameštaću vam tendere.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...