Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

@gospa buba

Pa to, postoji rizik da se neko ipak zapita.

Mislim, pričaš godinama kako je neko lopov a ne hapsiš ga. Šta to onda govori o tebi/tvojoj vlasti?

 

Ako se i zapita tu su novih 20€ da prestane da se pita

Link to comment
39 minutes ago, radisa said:

Jadan Mišić, čovek se verovatno okreće u gobu... Još da i Putnika krenu da crtaju...

 

Sve prisvajaju...

sad treba da raspale patrijaha pavla preko svega, sa nekim 'mislima' i zavrshili su prichu. nekog tako srpski opshte 'neupitnog', svi se skandalizuju na keca, peresh grafit znachi ti si protiv patrijarha pabla, cao zdravo. ovo je zemlja degenerika koji mozak ne ukljuchuju, chak i kad se smatra da ga imaju :dry:

 

ovi shto stanuju bolje da se sele, sleduje im igranka do zauveka, ima hrtkovce da im naprave od kuce :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

sad treba da raspale patrijaha pavla preko svega, sa nekim 'mislima' i zavrshili su prichu. nekog tako srpski opshte 'neupitnog', svi se skandalizuju na keca, peresh grafit znachi ti si protiv patrijarha pabla, cao zdravo. ovo je zemlja degenerika koji mozak ne ukljuchuju, chak i kad se smatra da ga imaju :dry:

 

ovi shto stanuju bolje da se sele, sleduje im igranka do zauveka, ima hrtkovce da im naprave od kuce :ph34r:

Pa to, kao što sam svojevremeno rekao, kad su nam deo NS prefarbali sa zastavom, a na kukanje ljudi da to ne rade, pitali "što vam smeta zastava,", da je trebalo ići po gardu i SVE farbati u trobojku, sedište gradske uprave, Banovinu, sve zgrade na cantralnom trgu, zgradu gde živi Vučević,, auto koji vozi Vučević, svaku prostoriju SNS-a...  Samo farbati i posle pitati, "a što vam to smeta"?

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

 

Vezano za ispravku, mogu samo da nagađam i da se nadam da su malo zategli lance paščadima kako se tako nešto ne bi ponovilo.

 

 

Slazem se, zato i kazem "slobodni strelci"... Vucic je oko Olivera izboksovao nula% odgovornosti za atentat iako su to njegovi psi. Zamisli tek koliko malo odgovornosti bi Vucic imao da Djilasa ubije neki penzioner koji bi da najzad upotrebi svoj CZ.

 

Kako bi se to izspinovalo u dva dana.

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

 

Slazem se, zato i kazem "slobodni strelci"... Vucic je oko Olivera izboksovao nula% odgovornosti za atentat iako su to njegovi psi. Zamisli tek koliko malo odgovornosti bi Vucic imao da Djilasa ubije neki penzioner koji bi da najzad upotrebi svoj CZ.

 

Kako bi se to izspinovalo u dva dana.

Kad već zamišljamo, onda mislim da ono što se pripisuje Đilasu nije dovoljno jak razlog za slobodnog strelca. Tih milijardu i hiljadu šesto miliona ipak spada u "Svi su isti lopovi" i po tome se ne izdvaja od drugih, ni po krađi ni po iznosu. Pre bih pomislio da tako nešto može da se dogodi Dinkiću, ali njega je do danas iznapušavao samo Mile Dragić.

 

Ovo ja pokušavam da uđem u mozak nekog penzionera sa pištoljem.:s_d:

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

šanse za tako nešto su bukvalno u promilima

 

ponavljaj ovu recenicu u Srbiji sto cesce, cisto da se uveris kakve su sanse ovde za bilo sta nenormalno

 

Meni je ovo vise nego realan scenario.

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Zaboravili ste na onu baku koja je upucala investitora

 

Zato što je lično nju upropastio, a neku imaginarnu instituciju, ovde ljudi reaguje jedino kad se njih lično nešto dotiče

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Zato što je lično nju upropastio, a neku imaginarnu instituciju, ovde ljudi reaguje jedino kad se njih lično nešto dotiče

 

demanti šalje dejan stojadinović i udarac velje u bolno mesto.
deki je zaslužio da mu se ime zapamti al je ujedno primer neuravnotežene osobe kojoj treba malo da se zapali pa da krene fizički da sprovodi društveno-političku pravdu.  
meni je jedina dilema koliko je radikalima toplo oko srca kad pomisle na mrtvog đilasa jer su sigurno uračunali da bi ova non-stop satanizacija mogla da ode tim putem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...