Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper lee

    52

  • duda

    43

Top Posters In This Topic

Okrenuce Azarenka opet, kao i u Sinsinatiju. Antipaticne su mi obe ali je psihicki mnogo jaka, a i pegla jednako jako kao Serena i reklo bi se da je u boljoj kondiciji.

Link to comment

Azarenka se redovno izvlaci protiv Serene u drugom setu i napravi brejk u trecem a onda izgubi. :lolol: Nesto slicno je bilo na proslom USO. Ponekad pomislim da je Serena pusta i da glumi sizofreniju.

Link to comment
Okrenuce Azarenka opet, kao i u Sinsinatiju. Antipaticne su mi obe ali je psihicki mnogo jaka, a i pegla jednako jako kao Serena i reklo bi se da je u boljoj kondiciji.
Put your money where your mouth is :lolol:
Link to comment

Bogami ce Novak i Rafa morati dobro da se potrude da bace u senku zensko finale. Opasnog je tenisa bilo veceras. Steta sto Azarenka jednostavno nije mogla vise da pruzi u trecem setu, bio bi epski mec da je mogla.Jedan od Sereninih prvih servisa je isao 203 km/h. :wacko: Najbrzi Novakov servis u mecu protiv Vavrinke je bio 200 km/h.

Link to comment
sad gledam wiki, shtefika ima 22 gs titule. :o
Eh, da Monika nije ranjena od onoga svapskog ludaka 1993...Pogledaj kako je Stefika naglo pala u osvajanjima 1991 sve do 1993. Osim Vimbldona.edit:http://www.youtube.com/watch?v=vl-2uVhNLJI :(Inace, koliko se secam, razlog napada je bio to sto je Monika drala Stefiku. Mada je to tmurno vreme 1993...jedan od najtuznih momenata u sportu za koji znam. Edited by Zaz_pi
Link to comment

pa tad je osvojila 5 gs-a 1994. samo jedan, sledece dve sezone je pokupila 6 gs-a.monika je tada osvojila 8 gs-a, neverovatno.

Edited by kojot
Link to comment

Monika pocinje da osvaja GS-1990, tacnije RG 1990, od tada Stefi je uzela samo Vimbldon, period RG 1990-1993, do napada na Moniku. Te 1993 Stefi je uzela RG, W i USO, posle napada na Seles, izgubila AO od Monike. Pre RG 1990 Monike Seles, Stefi je vec imala 7 titula van W. Do napada na Moniku van W nijednu. Monika je pocela da je dere, 3 od 4 finala GS uzima Monika protiv Stefi, gubi samo W. Napad na Moniku se desio 30.4.1993.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Ajd da nesto kazem privucen sjajem finala USO. Otkad pratim tenis, a to je bogami prilicna kilometraza, ovaj GS mi je bio i ostao najdrazi i njemu sam se najvise radovao. Ima za mene neku magiju. Nesanica je zanimljiva pojava i vrlo brzo se zavoli. Na nesanicu ovaj turnir leze ko kec na jedanaest. Zavoleo sam to neko savrsenstvo betona. Secam se i Konorsa i njegovog dzinovskog reketa kada mi se cinilo da nema loptice koju on ako zeli ne moze da vrati. Opet beton kao beton ima i drugo znacenje. Blokovi brate. A u carstvu betona publika betonska koja pokazuje da je ziva i da nije ukras. E sad, ko ce dici pehar? Racio mi govori da je to Nadal. Da je to ovaj neverovatni sportista koji pomera granice. Samopouzdanje mu je vece od najvisih oblakodera ovog super grada. Igra agresivno, blizu linije, i u nekom trenutku moze da promeni ritam odlaskom par metara dalje. Moze da menja ritam. Moze po automatizmu do iznemoglosti da eksploatise protivnikove slabosti. I u tome je najbolji na svetu. Kad oseti krv ne pusta. Ali, ali, postoji neko ko idilu kvari. Pojavio se prvo stidljivo, sa za mene najlepsim tenisom. Taj covek mu se isprecio na putu za istoriju. Da ga nije bilo 2011 Nadal bi te godine uzeo sve. Taj deo baca u djubre sav moj racio i na uvo mi sapuce-nocna mora je zajebana stvar. A puno puta prozivljena ostavlja debele brazde na samopouzdanje. Nema slabosti koju Rafa moze da eksploatise,a sa druge strane je igrac koji ga moze oterati van komfornog prostora u neke udaljene delove teniskog terena. Moze mu uzeti servis uvek kad oseti rafinu slabost. Bekhendom moze razbiti rafin forhend. Jedino on to moze i niko drugi na ovoj planeti. To zna i on, a zna i Rafa. Najvise se, ustvari, plasim vetra.Dame i gospodje, ako ne bude vetra i ako taj "treci covek" od starta bude u mecu bice ono sto biti mora.3:1.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...