Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper lee

    52

  • duda

    43

Top Posters In This Topic

Kako god Novak igrao neka proba, za pocetak, da uzme prvi set. Inace, pasiva na brejk loptama u drugom gemu petog seta mogla je Novaka kostati meca da je Vavrinka bolje stajao sa kondicijom.

Link to comment
Po dosadašnjim teorijama o Novakovoj fizičkoj spremi, bilo je za očekivati da danas crkne na terenu, kad ono to bio jedan od odlučujućih faktora u njegovu korist...
ja to nikada nisam tvrdio, ja mislim da on ima neki problem sa glavom (samopouzdanjem)
Link to comment
Po dosadašnjim teorijama o Novakovoj fizičkoj spremi, bilo je za očekivati da danas crkne na terenu, kad ono to bio jedan od odlučujućih faktora u njegovu korist...
pa ja to pricam vec duze vreme... pa sam dosadan, bezobrazan i ne znam sta sve...mada ajde, necu dalje. pobedio sam jer je Harper priznao da nije u pravu :D
Link to comment
ja to nikada nisam tvrdio, ja mislim da on ima neki problem sa glavom (samopouzdanjem)
Nisam mislio na tebe... To za glavu je jasno kao dan, opet je loše počeo i pukao set, ako tako bude i sutra, biće sve gotovo za dva sata cca.
Link to comment
Po dosadašnjim teorijama o Novakovoj fizičkoj spremi, bilo je za očekivati da danas crkne na terenu, kad ono to bio jedan od odlučujućih faktora u njegovu korist...
heheh pojma mi nemamo koliko je GS turnir zajebana rabota, jeste protiv Bekera izgledao bez kondicije na momente. To je bilo zato što je verovatno "nabijao" kondiciju prošle nedelje i spremao se za ovaj meč i slične... svašta nešto u ove 2 nedelje može poći nizbrdo a mi bi samo rekli: sramota!čestitke na još jednom GS finalu
Link to comment

Dosta losiji mec od onog u Australiji, Novak se mucio sve vreme ali je u jednom trenutku zagrizao liniju i nije se dao oterati pozadi. Od 2:4 u drugom setu vrsio je strasan pritisak na svakoj lopti i samo ga je ona mindblowing serija gresaka na svoj servis gem u trecem setu odvela u peti set. Vavrinka je ostavio bolji umetnicki dojam ali onog trenutka kad je Novak spakovao cetvrti set bio sam siguran da dobija mec. Cak me cudi da je odigrano 10 gemova u petom setu ali sta je tu je, kroz ceo mec nije bio dovoljno agresivan pa nije bio ni u tom petom setu kad je mogao da slomi Vavrinku. Ipak, kad se pogledaju rezultati u Novakovim servis gemovima bilo je jasno da je samo pitanje kad ce brejknuti i zavrsiti. Jednom je Sten pobegao iako mu je trebalo preko 20 minuta ali vec sledeci put nije izdrzao.Protiv Rafe mora mnogo bolje ali za to se ne brinem. On zna sta je potrebno za taj mec, znaju se dobro. Nadal ce sigurno igrati odlicno jer je u strasnoj formi a ako i Novak podigne nivo svoje igre moze to ponovo biti prilicno cudesan mec. Mislim, trebalo je da kazem "ako Rafa prodje Gaskea" ali mislim da bih se slogirao da tu bude vise od tri, eveeeeeeentualno cetiri seta. Nema tog jednorucnog bekhenda koji moze da otrpi Rafine forhend spinove bez stete.

Link to comment
pa ja to pricam vec duze vreme... pa sam dosadan, bezobrazan i ne znam sta sve...mada ajde, necu dalje. pobedio sam jer je Harper priznao da nije u pravu :D
Svejedno je mogao malo manje da se sunča a malo više da vozi mountain bike po brdima oko MonteKarla. :D
Link to comment
pa ja to pricam vec duze vreme... pa sam dosadan, bezobrazan i ne znam sta sve...mada ajde, necu dalje. pobedio sam jer je Harper priznao da nije u pravu :D
Znas sta je, videcemo u ponedeljak u kakvom ce stanju biti. Mada, iskreno nisam ocekivao da ce biti u ovako dobrom fizickom stanju u petom setu.
Link to comment
Mislim, trebalo je da kazem "ako Rafa prodje Gaskea" ali mislim da bih se slogirao da tu bude vise od tri, eveeeeeeentualno cetiri seta. Nema tog jednorucnog bekhenda koji moze da otrpi Rafine forhend spinove bez stete.
Strašno je šta taj spin radi. Koli se recimo držao jako dobro, sve dok je fizički imao snage da se namešta na taj top spin, kako je meč odmicao sve je više kasnio, mali delić sekunde koji potpuno menja i težište i sam udarac, dovoljno da protivnik počne da igra sve više i više defanzivno ili da greši.Jednostavno Gaske čak i da odigra spektakularno, morao bi da ima mnogo sreće, tj. da se Rafa dobrano ispromašuje sa te strane, što je skoro nemoguće na 3 dobijena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...