Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

Mene u principu zanima jedna stvar: kada Djovak pošalje loptu u mrežu ili 20 cm pored bočne linije, ili napravi duplu grešku, da li njegovi navijači ozbiljno misle da je to tako samo zbog toga što je on glavom negde drugde a ne na terenu, i da će sve to početi da izgleda drastično drugačije čim se on u glavi prešalta na 2011. godinu? A onaj sa druge strane može da pogadja šta hoće i izradjuje poene do mile volje, ima da zna da je svaki gem osvojio ne zbog toga što ume da igra nego zato što Djovak igra daleko ispod svojih mogućnosti? Ta priča o Djovakovim realnim mogućnostima sad već zvuči kao da tenisa nije bilo pre niti će ga biti posle njega. Možda ne bi bilo naodmet pomiriti se sa činjenicom da Djovak neće uzeti 20 GS i neće sedam godina bez prestanka terorisati čitav tur. Ono što je uradio pre dve godine je samo po sebi jedinstven podvig i ne vidim zašto to nije dovoljno, zašto mora još pa još.

Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

zato sto je jos uvek tehnicki i fizicki dominantan, a rezultati to ne prate. jesi li ti gledao finale wimbledona? jel ga novak izgubio ili ga je briljantni mari dobio?o tome pricam.evo ga budi se izgleda, pupupu

Link to comment

Nije da se razumem u tenis..ali u momentima kada mu se isti igrao i kada je imao motive u sebi, razvaljivao je i Rodju i Nadala, u vise mahova i na vise razlicitih podloga..na kojima su potonji carevali do tada. Rodja i Nadal iz 2011. su pojam za sve ove trenutno na turu i nekoliko klasa iznad Vavrinke, Iznera, Berdiha i statijaznam koga sve ne.Da li ce Novak u sebi naci tu volju iz 2011. ne znam..ali sudeci po ljudima koji se u tenis razumeju, Novak iz tog perioda je jedna od najboljih stvari koje je tenis dao..a on jos uvek nema te godine da fizicki te domete ne moze da dostigne.

Link to comment
Pa odlučilo je 14 UE, tu se Waw ništa nije pitao
A mi zasigurno znamo da Wawrinka ništa od tih 14 lopti, da su ostale u terenu, ne bi pretvorio u vinere nego bi to sve otišlo Djovaku? Evo sad je Djovak izvukao jednu dijagonalu kakvu je Wawrinka njemu zafištio 4-5 puta od početka meča. Wawrinka trenutno vodi 24-14 u vinerima, a u drugom setu ima više i vinera i UE u odnosu na Djovaka. Pa ko se onda tu pita, ako ćemo po toj logici? Edited by beowl
Link to comment
Pa ko se onda tu pita, ako ćemo po toj logici?
po prirodi stvari se pita Djokovic, bar protiv Vavrinke i bar dok igra protiv onih koji nisu medju prvih 4 i bar dok je jos uvek br. 1 na svetu.jos je i nas jbg, pa sve to daje drugu notu. tako smo gledali svojevremeno basket, pa se sad navikli da mozemo da puknemo od jedne Makedonije npr.
Link to comment
A mi zasigurno znamo da Wawrinka ništa od tih 14 lopti, da su ostale u terenu, ne bi pretvorio u vinere nego bi to sve otišlo Djovaku?Evo sad je Djovak izvukao jednu dijagonalu kakvu je Wawrinka njemu zafištio 4-5 puta od početka meča. Wawrinka trenutno vodi 24-14 u vinerima, a u drugom setu ima više i vinera i UE u odnosu na Djovaka. Pa ko se onda tu pita, ako ćemo po toj logici?
dzaba se trudis. novak pruza mnogo bolji otpor nego andi. :)dobija ovo, a posle verovatno i finale.
Link to comment

jbte jel ja gledam neki drugi mec? vavrinka igra fenomenalno. ja ne kapiram ovo pljuvanje i po jednom i po drugom, ovo je fenomenalan mec, bar u drugom setu. novak igra odlicno, i ako izgubi, izgubice od jos boljeg danas. prosto ko pasulj.

Link to comment
Mene u principu zanima jedna stvar: kada Djovak pošalje loptu u mrežu ili 20 cm pored bočne linije, ili napravi duplu grešku, da li njegovi navijači ozbiljno misle da je to tako samo zbog toga što je on glavom negde drugde a ne na terenu, i da će sve to početi da izgleda drastično drugačije čim se on u glavi prešalta na 2011. godinu? A onaj sa druge strane može da pogadja šta hoće i izradjuje poene do mile volje, ima da zna da je svaki gem osvojio ne zbog toga što ume da igra nego zato što Djovak igra daleko ispod svojih mogućnosti? Ta priča o Djovakovim realnim mogućnostima sad već zvuči kao da tenisa nije bilo pre niti će ga biti posle njega. Možda ne bi bilo naodmet pomiriti se sa činjenicom da Djovak neće uzeti 20 GS i neće sedam godina bez prestanka terorisati čitav tur. Ono što je uradio pre dve godine je samo po sebi jedinstven podvig i ne vidim zašto to nije dovoljno, zašto mora još pa još.
Niko to nije ni tvrdio, što kažu deca, ne znam s kim se grudvaš :) Niko ne kaže da treba da osvoji 20 GS-ova, ovo što je odigrao u prvom setu je jednostavno bilo ispod njegovog proseka i tu nema puno dileme, ne u odnosu na 2011, već u odnosu na celu ovu godinu ili zadnjih par godina. :)
Link to comment
jebote, ne mogu ovog banjca više... pa dajte vi sa es, pa čujete li vi glas naroda jebem vas da vas jebem!?
idi na zvanicnu stranu usopena pa ukljuci radio, dobar komentar i u realnom vremenu.
Link to comment
jbte jel ja gledam neki drugi mec? vavrinka igra fenomenalno. ja ne kapiram ovo pljuvanje i po jednom i po drugom, ovo je fenomenalan mec, bar u drugom setu. novak igra odlicno, i ako izgubi, izgubice od jos boljeg danas. prosto ko pasulj.
ne gledas, samo ne citas dovoljno ovaj pdf,
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...