Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

Wawrinka ništa posebno? Čovek igra skoro bez greške, Djovak mu pomaže iz sve snage ali i sa mnogo boljom igrom bi teško dobio ovaj set. Ovaj lik je demontirao Murrayja u 1/4 i bori se za krunu najbolje sezone u karijeri, tako da svakome ko misli da ovde ništa ne zavisi od njega već isključivo od Djovakove glave, preporučujem da odigra sat vremena tenisa na najbližem terenu i javi nam koliko je sve zavisilo samo i isključivo od sopstvene mentalne snage i ničega drugog. Mislim, malo manje nipodaštavanja mogućmosti i želje ostalih učesnika na turu ne bi bilo naodmet.

Link to comment

minimalno je podigao nivo, ali i dalje samo pimpla, jos nije poceo valjano da udara po loptici... al dobro, makar ne izbacuje svaku drugu u aut, pa ce vremenom doci i agresivnost valjda

Link to comment
Wawrinka ništa posebno? Čovek igra skoro bez greške, Djovak mu pomaže iz sve snage ali i sa mnogo boljom igrom bi teško dobio ovaj set. Ovaj lik je demontirao Murrayja u 1/4 i bori se za krunu najbolje sezone u karijeri, tako da svakome ko misli da ovde ništa ne zavisi od njega već isključivo od Djovakove glave, preporučujem da odigra sat vremena tenisa na najbližem terenu i javi nam koliko je sve zavisilo samo i isključivo od sopstvene mentalne snage i ničega drugog.Mislim, malo manje nipodaštavanja mogućmosti i želje ostalih učesnika na turu ne bi bilo naodmet.
jeste, 4df imaju veze sa vavrinkom, ja ne znam sta vi gledate ljudi..
Link to comment
ovo nocas je stvarno izgledalo dobro al ne bih pridavao previse znacaja lakim pobedama u ranim rundama. ove godine je tako bilo na svim turnirima koje je igrao, problemi su isplivavali kada naidje na igraca za koga zna/veruje da moze da mu napravi problem. do cetvrtfinala, pogotovo nakon ciscenja zreba od juce, on nema zbog koga da brine i to ce cenim biti lagana setnja, posle cemo videti dal mu je fibak bas toliko pomogao da se sabere koliko prica okolo.
ne volim kada sam u pravu u ovakvim situacijama, al nije mi jasno da vecina ovde nije prepoznala isto :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...