Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

pa jbt, opet je prebacio u defanzivni mod i dozvoljava misi da ga napucava sa svih strana, sta li se desava u njegovoj glavi da mi je znati
nešto ovako: "jbt, ovaj se raspada, nema snage a ja letim ko zmaj evilsmile.gifsutra kafica uz Fb, pa ručak u onom restoranu a uveče fotelja i sportsko veče uz gingerelu"
Podrzavam bilo sta da se desi samo da gledam malo dobrog tenisa u novakovim mecevima. Kad sam vec uskracen za mec Djokovic-Del Potro.
da, bilo dobrih poena u tom trćem setu
Link to comment

protiv raspolozenog wave ce mu trebati igra iz cetvrtog seta ako misli da vidi nadala u ponedeljak,ovo danas je bio osrednje odigran mec u kojem je jedino u poslednjem setu imao vise vinera od neiznudjenih gresaka iprikazao sampionski mentalitet.morace to bolje ;)set: 1. 2. 3. 4.win: 9. 7. 6. 10.ufe: 11. 11. 16. 7.

Link to comment
protiv raspolozenog wave ce mu trebati igra iz cetvrtog seta ako misli da vidi nadala u ponedeljak,ovo danas je bio osrednje odigran mec u kojem je jedino u poslednjem setu imao vise vinera od neiznudjenih gresaka iprikazao sampionski mentalitet.morace to bolje ;)set: 1. 2. 3. 4.win: 9. 7. 6. 10.ufe: 11. 11. 16. 7.
Istini za volju, bili su uzasni uslovi za igru, sto ne opravdava ono pustanje mozga na ispasu u trecem setu. No, kada se Marku dosadilo... i tako to.
Link to comment

Upravo ide repriza Vavrinka-Marej, jbte, stvarno ga je rasturio. Marej igra u Novakovom modu " naterali me da igram" . Znajući kako se ovo završilo, a kad se setim onog meča sa Australia opena, Novak mora da igra najbolji tenis koji je ove godine demonstrirao možda dva puta, ako hoće finale.Čekam da posle vidim i snimak Đoković-Južni.

Link to comment

Ništa ono ne valja. ( ne ironišem, ozbiljan sam )Dobiće on Wawu, ne bojim se ja za taj meč. Wawi je prvo SF slema u životu i ima da se raspadne ko odbrana Baltimora sinoć, ali Rafa ima da mu napravi malu decu u ponedeljak veče.

Link to comment
a zamisli tek kako bi igrao da je malko vozo bicikli... ehhhh
nocas nije bilo problema sa disanjem i kretanjem (bar ja nisam primetio) al je zato imao ogroman problem sa samopouzdanjem prilikom udaraca u prva tri seta, u cetvrtom ko da mu je nesto kvrcnulo, kad je opustio ruku, skroz druga prica. i dalje mislim da mu ovakva igra protiv wave nece proci, sumnjam da ce se ovaj usrati polufinala,pogotovo sto zna da ga je u melburnu zamalo dobio i to kad je novak generalno igrao bolji tenis.
Link to comment
Znajući kako se ovo završilo, a kad se setim onog meča sa Australia opena, Novak mora da igra najbolji tenis koji je ove godine demonstrirao možda dva puta, ako hoće finale.
Sad je odjedared Wawa lik protiv koga najbolji teniser na svetu mora da odigra najbolji meč godine da bi pobedio... Zašto se podrazumeva da će Wawa sigurno da opet odigra kao protiv Mareja? Ugaziće ga Novak.
Link to comment
Ništa ono ne valja. ( ne ironišem, ozbiljan sam )Dobiće on Wawu, ne bojim se ja za taj meč. Wawi je prvo SF slema u životu i ima da se raspadne ko odbrana Baltimora sinoć, ali Rafa ima da mu napravi malu decu u ponedeljak veče.
rafa, po meni, igra najbolji tenis u životu tako da i ja cenim da bi morao da ima debelo usran dan pa da izgubi.
Link to comment
nocas nije bilo problema sa disanjem i kretanjem (bar ja nisam primetio) al je zato imao ogroman problem sa samopouzdanjem prilikom udaraca u prva tri seta, u cetvrtom ko da mu je nesto kvrcnulo, kad je opustio ruku, skroz druga prica.
Odgledao prva dva seta i otišao da spavam... nisam primetio nikakve probleme sa samopouzdanjem u ta dva seta, naprotiv, odlično se kretao i odlično udarao. nije savršeno naravno, ali ni uslovi za igru nisu baš bili savršeni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...