Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

a opusteno me zabole kurac sto ti hoces ili neces da odgovaras na nesto. mene uzasno nervira podizanje ljudi do idolopoklonstva, i onda rafalno popljuvavanje istih kada ne ostvare nasa ocekivanja.
Kao sto i tebe zabole za ovo ili ono tako i mene zabole sta tebe uzasno nervira. Nije nikakva narocita tajna da je Novak poslednjih meseci upao u prazan hod. Sam je to dokazao time sto je pravio izmene u strucnom stabu a i cesti su komentari da je pod pritiskom prevelikog broja vanteniskih obaveza (poslednji put tokom njegovog meca protiv Souse od strane komentatora i strucnog komentatora na ES). Ako mozes da diskutujes s tim onda cemo da diskutujemo, ako imas nameru da nam priopcavas i nabijas na nos onda mozes elegantno da odjebes jer me tvoja licna osecanja nimalo ne zanimaju.
Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

stani jebote, pre mesec dana si ga napljuvala kako li ga nije sramota da ide na more umesto da trenira, a sada ce odjednom da dobije Rafolita? pa dobro pobogu, trenira li ko na tom ATP touru...
Vidi, kada neko igra loše, ja ću reći da igra loše, a kad igra dobro reći ću da igra dobro. To je jako prosto. Da je sada skoknuo između Sinsinatija i USO do nekog mondenskog letovališta da napuni baterije, ja bih mu i to zamerila, kada čovek igra dobro, tj. skoro odlično, zašto to i ne reći, takođee, kada umire na trenu od smaranja i nemanja želje za tenisom, zašto i to prećutati. Ovo je forum (ovde su svi eksperti za sve), i nisam primetila da se uzvišeno i sa pijetetom govori o bilo kome i da se prećutkuju mane, da mu se ne bi povredila tanana dušica. To što ti ne želiš da vidiš mane koje su svima evidentne, to je na tebi.
Link to comment

Neko je napisao da je pritisak na Vavrinki jer mu je ovo prvo polufinale nekog GS-a a ja bas mislim da je suprotno. Njega i Gaskea su svi otpisali, bez obzira na dobre igre ovde, i svi cekaju da vide "finale iz snova" i da dobiju odgovor da li se Nadal vratio u nekadasnju formu ili je Njole i dalje neki faktor. Kontam da ce Gaske i Stanislav odigrati opusteno i uzeti mozda po neki set, ali finalisti su verovatno vec poznati.

Link to comment
Kao sto i tebe zabole za ovo ili ono tako i mene zabole sta tebe uzasno nervira. Nije nikakva narocita tajna da je Novak poslednjih meseci upao u prazan hod. Sam je to dokazao time sto je pravio izmene u strucnom stabu a i cesti su komentari da je pod pritiskom prevelikog broja vanteniskih obaveza (poslednji put tokom njegovog meca protiv Souse od strane komentatora i strucnog komentatora na ES). Ako mozes da diskutujes s tim onda cemo da diskutujemo, ako imas nameru da nam priopcavas i nabijas na nos onda mozes elegantno da odjebes jer me tvoja licna osecanja nimalo ne zanimaju.
prazan hod jeste. vidi se da nema toliko vatre u njemu. poslednji put je bio pravo napaljen u polufinalu RG. ja ne znam di sam ja to ikada osporio? ono sto ja osporavam je da je to posledica manjka voznje biciklom oko MC i da mu tenis nije na prvom mestu. ima ona prica za Kobea kada mu je pred OI dosao pomocni trener, upoznao se sa njim i dao mu broj telefona da ga ovaj zove ako mu kada sta zatreba. i Kobe ga zove u 3 ujutru, pita ga sta radi i da li moze da dodje do dvorane da malo treniraju. covek ode, do 5 ujutru odrade trcanja,vezbe i boga pitaj koja sranja, i covek ode nazad da spava a Kobe kaze da ce ostati jos malo... u 11 ujutru dolazi na trening, zatice Kobea kako se zagreva na kosu dok ostali nesto filozofiraju okolo, prilazi mu i pita ga do kada je ostao a Kobe uzvraca "evo sada sam zavrsio sa ubacivanje 800 suteva" i onda odlazi da odradi zajednicki trening... poenta ovoga je da je tenis jednako fizicki i psihickii zahtevan kao i najrazvijeniji sportovi(basket, fudbal, soccer...). mozda cak i vise, jer ako ti je los dan u ekipnom sportu, drugi ce dobro odigrati, a ovde si najebao. samim tim, tenis je jedan od najplacenijih sportova. po Forbesovoj listi Federer je drugi najplaceniji sportista sveta, Sharapova je 22, NJole je 28, Nadal je 30... znaci ljudi su bezobrazno placeni za to sto rade. elem, iskreno, zar ti zaista mislis(nije retoricki, vec zaista pitam), da bi neko u sportu u kojem se vrte tolike pare mogao da bude no1 a da nije fizicki maksimalno spreman i da nije 100% posvecen tome sto radi? Kobe je to sto jeste zato sto trenira samostalno po 8 sati dnevno(covek inace poznaje vrline i mane makar 95% evroligaskih igraca, a da ne pricamo za NBA...). NJole je takav tip coveka. nije kao LeBron fizicki fanatik, vec kao Kobe, mentalni fanatik koji je maximalno posvecen svom poslu. zato mi je apsolutno nemoguce da poverujem da nije 100% spreman ili posvecen. jednostavno, to nije njegova priroda. sada, taj nivo nije 2011, ali NJole iz 2011 se tek pocinjao znojiti dok je Nadal umirao na terenu, i toliki nivo fizicke dominacije nikada vise nece ni imati, jer mu jednostavno telo ne moze izdrzati toliki napor(vremenom se mora trositi i ono sto mu je pre dve godine bilo 90% danas mu je maximum)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...