Jump to content
IGNORED

Svetsko prvenstvo u atletici - Moskva 2013


Jozef K.

Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    87

  • freakns

    77

  • Frank Pembleton

    47

  • renne

    31

Pratim atletiku od kad znam za sebe i mislio sam da su dve stvari nemoguce...da osvojimo sprintersku medalju na svetskom i da neko preskoci 245...Za sada 1/2 ostvarenoEmir je kralj ! :pera:

Link to comment

Nisam gledao ali ne verujem šta čitam. Svaka čast caru...A unapred da pozovem na pašnjake sve političare koji će da se kunu u njega i obećavaju njemu i Srpskoj atletici terene, staze i koješta. Samo ćutite negde ko govna i ne promaljajte nos kao što niste nikad ni u sklopu priprema i kada je dečko verovatno trenirao ko konjina dok ga niko nije pitao treba li mu šta. Fenomen smo od nacije, jebeš mi sve.

Link to comment

Mene sad zanima jel ima ova jebena zemlja resursa da bekrić dudaš i španović pređu na viši nivo, tj. ozbiljan olimpijski ciklus u smislu priprema Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Bekrija nije otrcao poslednju deonicu,on ju je naprosto vozio!Bravo majstore!Zelim ti da se i dalje razvijas i da ti ova medalja bude samo podstrek za RIO 2016 i tvoje najbolje izdanje.Malo me je ovo podsetilo na 1991. godinu,Tokio ,SP i tadasnju najbrzu belu stafetu na 4X400 -Slobodan Brankovićc Nenad Đurovic, Dejan Jovkovic,Ismail Macev.

Edited by badenac
Link to comment
Mene sad zanima jel ima ova jebena zemlja resursa da bekrić dudaš i španović pređu na viši nivo, tj. ozbiljan olimpijski ciklus u smislu pripremaPoslato sa WC šolje by BVK
Imaće mesec dana pošto se završi prvenstvo dok se političari naređjau pored njih i dok narod stekne lažnu sliku kako država podržava sport i spremna je da ulaže, a posle po starom. Tj "Da damo pare za atletiku? Važi".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...