Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Zalgiris u EL, dobio L. Rytas 3-0. Ako se ne varam to je jedna od onih "nedozovoljenih" situacija sto se tice ABA ucesnika u EL? Je li zna neko tacno na koji nacin to komplikuje situaciju nama, vise nam i kvalifikacije?

zalgiris ima a licencu, tako da cedeviti a i zvezdi, vise odgovora™ da zalgiris osvoji..

ritas je imao prednost domaceg terena, al je ipak izgubio u 1/2 sa 1:2, tako da zalgiris gotovo sigurno osvaja.. jedino ako ne dosi bas neka epska senzacija, pa prineu uspe da u finalu pobedi zalgiris...

Link to comment

Ranije sam izucavao te EL liste, pa mi se kroz secanje cini da je mnogo teze da treci iz ABA ne upadne u kvalifikacije, nego drugi da ne udje direktno. Tako da mislim da nema zime za komsijske kvalifikacije, dok Cedevita treba da brine i prati lige po Evropi.

Link to comment

Da, bilo je 2-1 a ne 3-0. A bilo mi je cudno sto ovako rano zavrsavaju sa prvenstvom, nisam imao pojma da su se sreli vec u polufinalu.

 

Kako god, hvala na informacijama.

Link to comment

Ranije sam izucavao te EL liste, pa mi se kroz secanje cini da je mnogo teze da treci iz ABA ne upadne u kvalifikacije, nego drugi da ne udje direktno. Tako da mislim da nema zime za komsijske kvalifikacije, dok Cedevita treba da brine i prati lige po Evropi.

slabo si onda ti to izucio :p

posto ne moze vise od dva time iz iste lige da bude u kvalif, sto implicira da ako drugi iz abe ne bi upao direktno u el, onda bi taj tim isao u kvalif, a treceplasirani tim onda ispada iz price, tj ide u evrokup..

Link to comment

davajte neki sto kvalitetniji kojot

 

samo milos moze da nam malo popravi ovaj usrni dan :(

Link to comment

Osvetljenje je odlicno, ove fore gde se samo teren vidi su bas seksi.

 

jesu seski to se slazem, samo ovde mi se cini malo kod koseva da je mracnije 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...