Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

teo sa na +21 baca u aut da spasi loptu i razbija se o parket. zaista nije u redu da ga mesina pusta da igra kad mu ocigedno nije dobro.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam se isto osecao glupo, ali onda u komentarima procitah da glume samo Shawn James, Kyle Hines, Robin Benzing and Sergio Rodriguez, ostali su valjda "statisti"

Link to comment

Nemam nista protiv i ovakve (NBA) popularizacije kosarke u Evropi ... Sto se tice igraca , pise da su ucestovali :

 

 

Watch your favorite basketball players in action in our latest Turkish Airlines Euroleague commercial starring Shawn James, Kyle Hines, Robin Benzing and Sergio Rodriguez.

Mada sam ja ubedjen da je onaj sa leve strane bazena Curtis Jerrels ... tako da je moguce da su sve kosarkasi u spotu

 

 

p.s. Budala Milosavljevic asistent kod kosa :)

Link to comment

Kako je krenuo sa raspletom po evropskim ligama-Cedevita ce verovatno u kvalifikacije za EL, a i nama visi mesto u istim...

Link to comment

Zalgiris u EL, dobio L. Rytas 3-0. Ako se ne varam to je jedna od onih "nedozovoljenih" situacija sto se tice ABA ucesnika u EL? Je li zna neko tacno na koji nacin to komplikuje situaciju nama, vise nam i kvalifikacije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...