Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Pa kad su svi osim Lengforda nestali, plus ih je Makabi natrpao trojkama a i pod kosem su prilicno izdominirali. Ja ih nesto ne volim ali su zajebani ko kratko cebe, makar na svom terenu.

Link to comment

Makabi i PAO. :Hail:

 

Ovo je pravi omaz Zvezdi.  :lol: Jebem ti Laboral Kucu, odigrase dve nevidjene utakmice protiv Makabija za prolaz u Top 16 i raspadose se posle kao kanta. <_<

Link to comment

Ali, kakvi su kurajberi Grci svaka im cast. I Oli i PAO. Verovatno ce i jedni i drugi ispasti ali su posteno oznojili i prebili ove parajlije iz Moskve i Madrida.

Link to comment

Kakav raspad Armanija u zadnjoj cetvrtini koju su ladno izgubili 22 razlike  :isuse:  . Lengford jeste paklen igrac ali sa njegovim povratkom (i povredom Djentilea) nekako mi se izgubio onaj ritam (kolektivni duh) koji ih je krasio u top-16 fazi , posebrno je izostala igra unutrasnjih igraca (Laval, Samuels)... Ovaj Makabi  sa Pninijem, Inglesom i Bluom mi je retko odvratna ekipa , ali jbg mora se priznati da su zasluzeno otisli na final four ...

Link to comment

Meni samo nije jasno sta se desava sa Pargom...ne znam da li ga uopste placaju za ono sto igra..jebes mi sve ako Filip Covic ne bi igrao bolje

Link to comment

Kakav raspad Armanija u zadnjoj cetvrtini koju su ladno izgubili 22 razlike  :isuse:  . Lengford jeste paklen igrac ali sa njegovim povratkom (i povredom Djentilea) nekako mi se izgubio onaj ritam (kolektivni duh) koji ih je krasio u top-16 fazi , posebrno je izostala igra unutrasnjih igraca (Laval, Samuels)... Ovaj Makabi  sa Pninijem, Inglesom i Bluom mi je retko odvratna ekipa , ali jbg mora se priznati da su zasluzeno otisli na final four ...

 

U odlucujucoj utakmici Makabi u Nokia Areni moze da pobedi samo vrhunski tim ili... veliki Dusan Kecman. :kralj: Pruzio se italijanski Djurdjo Armani Snajder ove godine koliko je dugacak ali ne moze se na F4 preko noci. Na F4 ili u igri za njega ostale su samo istinske evropske kosarkaske legende.

Link to comment

Ja nesto rondala pre par dana, o necemu se raspitivala i nadjem na Wikipe u jednom pasusu kako se ABA liga pominje kao treca najjaca u Evropi, odmah posle EL i ACB. Meni bilo milo, ali realno su Grcka liga i VTB ispred. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...