Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

bilo bi super da ovi raspali grci izbace ove bogatune nekako.

 

S obzirom na to na sta CSKA lici u pojedinim momentima bez Tea u napadu, nije nemoguce. A mozda i Diamantidis ubaci nesto konacno

Link to comment

Kako sam nesvesno dzinksovao Vimsa, svaka mi dala :Hail: Valjda ce nekako dobiti i peti mec PAO, ipak su manje ogavni od ovih. I jebo vas Teo, isti kurac bi bio s njim.

 

Sad i Olimpijakos da izbori peti mec pa da i oni nekako pojebu spanska govna, i da svi budemo srecni.

Link to comment

Kako sam nesvesno dzinksovao Vimsa, svaka mi dala :Hail: Valjda ce nekako dobiti i peti mec PAO, ipak su manje ogavni od ovih. I jebo vas Teo, isti kurac bi bio s njim.

 

Sad i Olimpijakos da izbori peti mec pa da i oni nekako pojebu spanska govna, i da svi budemo srecni.

 

U drugom poluvremenu nisu imali dve krstene akcije, u poslednjoj cetvrtini samo jedna dvojka. Tesko da bi sa Teom bilo isto

Link to comment

Da, i primili bi jedno 15 poena vise jer ga siluje ko hoce. Nebitno, ionako pobednik te serije ima najmanje sanse da osvoji.

 

Makabi je previse zajeban u Tel Avivu, malo podigli tempo igre i ovi se izgubili. Gotovo je to, +8 na 6 minuta do kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...