Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Makabi je odigrao dve identicne utakmice po meni . Jedina razlika je u tome sto je Armani ozbiljnije odigrao zavrsnicu veceras ... Slozices se , kada vodis 12 razlike do kraja da samo sam sebe mozes da ubijes , ma koliko protivnik bio dobar u tim momentima ...

 

Jasno, u pravu si, samo mi se cini da ta neozbiljnost moze da ih kosta final four-a. Makabi je skroz drugacija zivotinja u Tel Avivu.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Slazem se da Makabi u Nokiji dobija zesci doping , mada opet na drugu stranu i ova mather fucker ™ grupica ne obazire se previse na vruc teren (Olimpijakos , Fener ) ... U svakom slucaju bice vise nego zanimljivo pratiti sve to , moje licno misljenje je da ce ipak kvalitet Armanija presuditi .

Link to comment

NIje mogao da se zaustavi u jednoj situaciji u odbrani i pao je na parket. Otisao je u svlacionicu i posle se u poluvremenu vratio u majici na klupu

Ide to do pete utakmice

Link to comment

Vratio se na parket posle toga, za nekih 10 sekundi su ga vec pridrzavali dok je izlazio s terena  :(

Edited by Calavera
Link to comment

Harpere, podseticu te, govorimo o ekipi u kojoj igra 1 Pnini :D

 

Ja bih voleo da Armani ode jako i do samog kraja. U stvari, to mi je bila zelja za Montepaski, ali posto je Mos presao u Armani nisam imao sumnje kome carstvu da se priklonim. 

Link to comment

Makabi čela da vidi da li će neko da proradi a tek na kraju baci sve na šut ( Blu, Pnini, Hikmen ...). Sinoć to nije upalilo i nadam se da neće bar još dva puta.

Link to comment

poslednji tim sa apeninske cizme (by ruznal) koji je pokorio evropu (takodje) je bio virtus 2001. godine? ne?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Igrao je Skiper sa Vujanicem finale protiv Makabija, primili su preko stotke, cini mi se 118:74 da je bilo 2004.god...od tada mislim da Italijana vise nije bilo u finalima a sezonu pre finale je igrao Beneton protiv Karijeve Barse.

Link to comment

Harpere, podseticu te, govorimo o ekipi u kojoj igra 1 Pnini :D

 

Ja bih voleo da Armani ode jako i do samog kraja. U stvari, to mi je bila zelja za Montepaski, ali posto je Mos presao u Armani nisam imao sumnje kome carstvu da se priklonim. 

 

Jeste, ali ih takodje trenira Blat kojeg obozavam i imaju par vrlo gotivnih igraca. Armani mi je ove godine malo instant ekipa sa sve onim uzimanjem igraca iz Sijene. Super su oni ekipa i imaju nekoliko sjajnih igraca ali mi jednostavno nisu simpaticni i nadam se da nece videti F4..

Link to comment

Košarkaškim žargonom, Armani je čuveni kreator a ne klub koji će igrati Final 4

 

Mada neće biti lako, Makabi je prilično tanak ove godine da bi ih tek tako dobio dva puta za redom

Link to comment

Samo se setim kad sam u Milanu pitao 10tak prolaznika gde se nalazi Armanijeva hala dok nisam naisao jednog koji zna, pa ona ne mogu da navijam za njih koliko god bi to mozda trebalo iz nekih kosarkaskih razloga.

 

A kao i Harper, stavljam Blata ispred govninija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...