Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Gde ces hrabrije sudjenje od onog u Turskoj kad je iskljucen Robija I to sve sa osmehom.Steta za Armani po prvi put za ovih x godina ljudi igraju kosarku.Steta bi bilo da ne prodju, moraju vratiti seriju u Milano, najpostenije je I da peta utakmica odluci...

Link to comment

Jbga, Milano je trenutno manje ime od Makabija. Ali nisu ovo sudije resile, vec pre svega sami igraci i trener Milana.

Pa nisam rekao da su sudije resile vec da su odlicno sudile . SVe su svirali sto su videli ma koliko bilo do kraja i koja je ekipa u pitanju ...

 

 

p.s. Jedina zamerka ali to je vise neko moje misljenje (ne verujem da striktno pise u pravilima) .... Da svaki faul koji se nacini pre izvodjenja lopte , mora se okarakterisati kao nameran

Edited by Geograf
Link to comment

Real igra odlicno ali ja jednostavno ne mogu da ih gledam koliko me zivcira Fernandez. I ovu utakmicu je uspeo da mi ogadi glumatanjem i flopovanjem. Strasan igrac ali redak smrad.

Link to comment

Rutinski I to sa ocajnim Lengfordom...jbt ne znas odakle preti opasnost..od Heketa ili Kurte, veceras je neke suteve pogodio ocajni Valas, Kangur dobar suter, zivotinja Laval I jos Djentile nije igrao.Uzivanje ih je gledati, neverovatno kako se sve okrenulo a toliko su bili odvratni pod Skariolom

Link to comment

Rutinski I to sa ocajnim Lengfordom...jbt ne znas odakle preti opasnost..od Heketa ili Kurte, veceras je neke suteve pogodio ocajni Valas, Kangur dobar suter, zivotinja Laval I jos Djentile nije igrao.Uzivanje ih je gledati, neverovatno kako se sve okrenulo a toliko su bili odvratni pod Skariolom

 

Makabi je uradio jos u prvoj utakmici to zbog cega je dosao i ne verujem da ih mnogo sekira ovaj poraz.

Link to comment

Makabi je odigrao dve identicne utakmice po meni . Jedina razlika je u tome sto je Armani ozbiljnije odigrao zavrsnicu veceras ... Slozices se , kada vodis 12 razlike do kraja da samo sam sebe mozes da ubijes , ma koliko protivnik bio dobar u tim momentima ...

Link to comment

Makabi je uradio jos u prvoj utakmici to zbog cega je dosao i ne verujem da ih mnogo sekira ovaj poraz.

Makabi jeste dobio to po sta je dosao ali sko misle da ce resiti seriju u Tel Avivu verujem da grese jer je ovaj Armani pravo osvezenje u Evroligi ovo godine I ne bi me cudilo da dobiju obe utakmice tamo. Realno jedina neizvesna serija pred f4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...