Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Nadam se da hoce..ono sto igra Fenerbahce ni na sta ne lici, igraci se zajebavaju na terenu a boli glava koliko su pllaceni.Obice mu se o glavu sto se oslonio ns ex-yu centre...

Link to comment

Kojote jeste to ali da mu tim izgleda kao banda to uopste nisam ocekivao.On nema pozitivan skor ni sa jednom ekipom od prve cetiri.A secas se na pocetku bila je sigurna ekipa za f4.

 

bradilko@

Robija pusta samo Partizan :-P

Link to comment

Znali su oni koliki je Zelimir i dok im je bio tamo, a sad im je samo dodatno doslo do glave...

 

Ne mislim da Zelimir ispada u grupi. Sasvim solidno stoje kad se i raspored uzme u obzir. Ali u 14 finalu ce mu biti zajebano, jer ce ici najverivatnije na Real (eventualno CSKA) i svakako nema prednost domaceg terena... I ako ispadne tada, nije to strasno za prvu sezonu. Ima on, siguran sam, zacementiranu poziciju i podrsku minimum 2, ako ne i 3 sezone. Naravno, ako on sam bude zeleo da ostane.

Link to comment

bice zelimir zajeban u tom cetvrtfinalu cak i po real. on je majstor da iskoristi povoljne matchupove™ u utakmicama koje se igraju u seriji, a ovaj tim je stvoren za tako nesto.

Link to comment

Kakav kripl fajt u Galatasaraju™. Ne znam da li sam ikad video da neka ekipa na ovom nivou toliko ne moze da zagradi defanzivni skok kao oni. Bayern, sa druge strane, ne moze da pogodi skoro nista.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...