Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

kakav je govnar jebeni lamonika. plaza je bog, ovaj tim unicaje individualno nije mnogo jaci od zvezde.

 

Ne zajebavaj, odlican je to tim, mada Plaza zaista jeste Bog kosarke. Dzekson, Dragic, Tulson, Kaner-Medli, Suarez, sve su to odlicni igraci, a vrlo solidni su Stimac, Vaskez i Kuzminskas. Naravno, nije to bas prva evropska liga ali su jaci od timova kakav ima Zvezda. Bas sam ih pre par kola protiv Laborala gledao i zamisljao kako bismo mi izgledali da smo na onaj tim sa Silbom uspeli da dovedemo ovog Kaner-Medlija kojeg smo hteli. Verovatno da bismo igrali nesto vrlo slicno ovome sto Plaza igra ali sa Bobijem u reketu i Nelsonom na pleju bas bismo bili sila.

 

A Lamonika jeste govnar.

Link to comment

"Ko je ugasio svetlo Borisu Savovicu?"

Jurisevic dominira...

Savovic je uzasan,popio dve brutalne rampe,posle se prebacio da sutira trojke pa promasio ceo obruc...

hvala Ogu na Radenu...

Link to comment

Ne zajebavaj, odlican je to tim, mada Plaza zaista jeste Bog kosarke. Dzekson, Dragic, Tulson, Kaner-Medli, Suarez, sve su to odlicni igraci, a vrlo solidni su Stimac, Vaskez i Kuzminskas. Naravno, nije to bas prva evropska liga ali su jaci od timova kakav ima Zvezda. Bas sam ih pre par kola protiv Laborala gledao i zamisljao kako bismo mi izgledali da smo na onaj tim sa Silbom uspeli da dovedemo ovog Kaner-Medlija kojeg smo hteli. Verovatno da bismo igrali nesto vrlo slicno ovome sto Plaza igra ali sa Bobijem u reketu i Nelsonom na pleju bas bismo bili sila.

 

A Lamonika jeste govnar.

vjerovatno si mislio granger, ne jackson, na playu imaju jos callowaya. kad sam uporedjivao tim za zvezdinim, mislio sam na onaj koji je igrao evroligu sa silbom i mitrovicem. razlika je najvise u dubini rostera (hettsheimer im je valjda treci centar, recimo), pa nemaju neke simonovice i lazice u rotaciji, i na poziciji startne cetvorke. ali veceas on uopste nije igrao, vecinu minuta je uzeo klinac koji 96. godiste, pa su bili na jednu loptu da urade ono sto je uradio partizan i sto smo kolektivno proglasili cudom. dobro, klinac ima malo zajebano prezime, but still...

Edited by Timmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...