Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

;)

Nisam skoro bio u kladionici ali je kvota 15 bila standardna bar 2 godine kao specijalna igra u Meridianu(uvek je istaknuta na poledjini dodatka) ne znam da li su menjali za ovo kolo

Link to comment

 Efes vodi 3 razlike 74-71i pravi faul na 5 sekundi do kraja,pa zatim pravi faul na sekund do kraja i 75-72 i sjeba ih Dorsi :Hail:

Edited by markomarko
Link to comment

Ko je ovaj car sa sportkluba sto prenosi Makabi-Galata? Ne zna ime nijednom igracu - Malik Herison, Aleks Tus, Teris Rajc  :lol: Cudi me da Macvan i Erceg uspeva da izgovori...

Link to comment

Za kladionicare:Ona "slododna igra" sto sam ranije pominjao(bar 1 tim>100 poena u kolu bez produzetaka) vise nije ponudjena u Meridianu,pa sam pitao one u centrali Meridiana da mi daju kvotu i oni kazu 1.80 :rolf:(bila 15 nekoliko godina).Mora da su ih ojadili u proslom kolu :D (doduse kada sam pitao vec je  pocela jedna utakmica).Inace bas retko timovi daju preko 100 u evrolizi ne mogu da se setim pre proslog kola da je neko postigao(bilo je blizu i u pretproslom).Secam se da kada sam jednom  igrao Makabi postigao 98 poena(dali su 56 na poluvremenu) ali to je bilo davno

Link to comment

Odmah igrati slobodnu igru "nijedan tim ne daje preko 100", pa nek majstori daju opet 1.8. To su dogadjaji ili-ili jedan mora da udje pa i kvote moraju biti izjednacene... :)

Link to comment

 Efes vodi 3 razlike 74-71i pravi faul na 5 sekundi do kraja,pa zatim pravi faul na sekund do kraja i 75-72 i sjeba ih Dorsi :Hail:

 

Slicnu seriju gluposti je pravio i Armani, zamalo da prokockaju nekih +6 u poslednjem minutu. Tu su cak imali i kontru za +8 koju su uspeli da sjebu, samo Pao nije imao dovoljno vremena da dobije, a dobio bi sigurno da se igralo jos koju sekundu.

Link to comment

Slicnu seriju gluposti je pravio i Armani, zamalo da prokockaju nekih +6 u poslednjem minutu. Tu su cak imali i kontru za +8 koju su uspeli da sjebu, samo Pao nije imao dovoljno vremena da dobije, a dobio bi sigurno da se igralo jos koju sekundu.

 

hackett usao rano u problem sa licnim greskama, doduse i bez njega su  napravili onu veliku razliku. nije to vise isti igrac kad ne nosi dredove :cry:

 

Мени нешто баш драго што је армани победио.Руку на срце и заслужили су.

 

:thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...